Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Krzywy Rog — Marijampole w 2018 rok roku

09:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
Czas przejazdu 30 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:50+1 dzień
Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
wto, pią, nie
09:30
Czas przejazdu 30 h. 20 min
+1 dzień

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A

15:50
+1 dzień

Marijampole

Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B

276
09:30
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
11:30
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
13:20
Smiła
"Dworzec autobusowy; ul. Niezalesznosti 111"
13:55
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
15:00
Horodyszcze
"Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122"
15:25
Korsuń Szewczenkowski
"Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13"
17:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
09:25
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
11:00
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
11:40
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
13:05
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
13:40
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
14:05
Budzisko PC (Polska / Litwa)
"Budzisko PC (Polska / Litwa); Budzisko PC (Polska / Litwa)"
15:50
+1 dzień
Marijampole
Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki