Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Krzywy Rog — Grudziądz w 2018 rok roku

09:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
Czas przejazdu 33 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:55+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 38/40
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
wto, pią, nie
09:30
Czas przejazdu 33 h. 25 min
+1 dzień

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A

18:55
+1 dzień

Grudziądz

Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 38/40

269
09:30
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
11:30
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
13:20
Smiła
"Dworzec autobusowy; ul. Niezalesznosti 111"
13:55
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
15:00
Horodyszcze
"Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122"
15:25
Korsuń Szewczenkowski
"Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13"
17:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
17:20
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
18:55
+1 dzień
Grudziądz
Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 38/40
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Grudziądz