Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Krzywy Rog — Brats'ke w 2018 rok roku

17:00
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2; ul. Lermontova 42
Czas przejazdu 01 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:55
БРАТСКОЕ.ПОВ; Brats'ke
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
11:00
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2; ul. Lermontova 42
Czas przejazdu 01 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:55
БРАТСКОЕ.ПОВ; Brats'ke
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, pią, nie
12:50
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2; ul. Lermontova 42
Czas przejazdu 02 h. 09 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:59
БРАТСКОЕ.ПОВ; Brats'ke
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
Czas przejazdu 04 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:25
БРАТСКОЕ АС; Brats'ke
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, śro
17:00
Czas przejazdu 01 h. 55 min

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2; ul. Lermontova 42

18:55

Brats'ke

БРАТСКОЕ.ПОВ; Brats'ke

14
17:00
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2; ul. Lermontova 42
18:55
Brats'ke
БРАТСКОЕ.ПОВ; Brats'ke
  • Autobus
  • БОГДАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, pią, nie
11:00
Czas przejazdu 01 h. 55 min

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2; ul. Lermontova 42

12:55

Brats'ke

БРАТСКОЕ.ПОВ; Brats'ke

14
11:00
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2; ul. Lermontova 42
12:55
Brats'ke
БРАТСКОЕ.ПОВ; Brats'ke
  • Autobus
  • БОГДАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:50
Czas przejazdu 02 h. 09 min

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2; ul. Lermontova 42

14:59

Brats'ke

БРАТСКОЕ.ПОВ; Brats'ke

15
12:50
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2; ul. Lermontova 42
14:59
Brats'ke
БРАТСКОЕ.ПОВ; Brats'ke
  • Autobus
  • ПАЗ (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:05
Czas przejazdu 04 h. 20 min

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A

14:25

Brats'ke

БРАТСКОЕ АС; Brats'ke

37
10:05
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
14:25
Brats'ke
БРАТСКОЕ АС; Brats'ke
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki