Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Krzywy Rog — Bielsk Podlaski w 2019 rok roku

09:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
Czas przejazdu 26 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
09:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
Czas przejazdu 26 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, pią, nie
09:30
Czas przejazdu 26 h. 30 min
+1 dzień

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A

11:00
+1 dzień

Bielsk Podlaski

Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13

251
09:30
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
11:30
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
13:20
Smiła
"Dworzec autobusowy; ul. Niezalesznosti 111"
13:55
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
15:00
Horodyszcze
"Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122"
15:25
Korsuń Szewczenkowski
"Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13"
17:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
09:25
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
11:00
+1 dzień
Bielsk Podlaski
Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
09:30
Czas przejazdu 26 h. 30 min
+1 dzień

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A

11:00
+1 dzień

Bielsk Podlaski

Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 6

266
09:30
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A
11:00
+1 dzień
Bielsk Podlaski
Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!