Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Krzywy Rog — Łuków w 2019 rok roku

wto, pią, nie
09:30
23 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Krzywy Rog

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske shose 1A

08:55
+1 dzień

Łuków

Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12

264,13 
09:15
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske shose 1A
11:30
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
13:20
Smiła
Dworzec autobusowy, ul. Niezalesznosti 111
13:55
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
15:00
Horodyszcze
Dworzec autobusowy Gorodische, ul. Myru 122
15:25
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13
17:20
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus, ul. Levanevskoho 62A
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
+1 dzień
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
Punkty pośrednie (16)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Łuków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!