Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Krzemieniec — Vyshnivets' w 2018 rok roku

08:00
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:39
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:20
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:08
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:20
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:55
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:55
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:33
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:39
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:00
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:37
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:00
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:37
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:35
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:12
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:00
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:38
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W dni powszednie
10:40
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:18
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:45
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:24
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:30
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:08
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:25
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:00
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:05
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 33 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:38
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:05
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:44
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:50
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:28
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:15
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 36 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:51
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:30
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 36 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:06
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
05:05
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:42
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
05:35
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 33 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:08
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
10:05
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:42
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:15
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 33 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:48
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
15:20
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:59
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:45
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:24
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:15
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:52
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:40
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:17
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:35
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:12
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:20
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:57
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:25
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
Czas przejazdu 37 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:02
ВИШНІВЕЦЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
08:00
Czas przejazdu 39 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

08:39

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
08:00
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
08:39
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 22
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • СКОРОПЛЯС В.В. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:20
Czas przejazdu 35 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

07:55

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
07:20
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
07:55
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • БАЗ 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • НЕСТЕРУК П.Г. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:30
Czas przejazdu 38 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

09:08

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
08:30
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
09:08
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • НЕСТЕРУК П.Г. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:20
Czas przejazdu 35 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

13:55

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
13:20
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
13:55
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • НЕСТЕРУК П.Г. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:55
Czas przejazdu 38 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

15:33

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
14:55
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
15:33
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • НЕСТЕРУК П.Г. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 39 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

12:39

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
12:00
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
12:39
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • КРЕМЕНЕЦЬКЕ АТП-16107 ТОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:00
Czas przejazdu 37 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

13:37

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
13:00
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
13:37
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • КРЕМЕНЕЦЬКЕ АТП-16107 ТОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:00
Czas przejazdu 37 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

06:37

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
06:00
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
06:37
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • КРЕМЕНЕЦЬКЕ АТП-16107 ТОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:35
Czas przejazdu 37 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

07:12

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
06:35
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
07:12
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • КРЕМЕНЕЦЬКЕ АТП-16107 ТОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W dni powszednie
17:00
Czas przejazdu 38 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

17:38

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
17:00
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
17:38
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ВРОЧИНСЬКА Л.В. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:40
Czas przejazdu 38 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

11:18

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
10:40
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
11:18
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ВРОЧИНСЬКА Л.В. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:45
Czas przejazdu 39 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

09:24

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
08:45
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
09:24
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БУРШТИНСЬКИЙ М.П. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:30
Czas przejazdu 38 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

10:08

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
09:30
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
10:08
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • СТЕЦЮК В.М. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:25
Czas przejazdu 35 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

13:00

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
12:25
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
13:00
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • РЯБУЩИЦЬ В.С. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:05
Czas przejazdu 33 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

07:38

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
07:05
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
07:38
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • РЯБУЩИЦЬ В.С. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:05
Czas przejazdu 39 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

14:44

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
14:05
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
14:44
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БУРШТИНСЬКИЙ М.П. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:50
Czas przejazdu 38 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

16:28

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
15:50
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
16:28
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • СТЕЦЮК В.М. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:15
Czas przejazdu 36 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

09:51

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
09:15
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
09:51
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • УЛЯНЮК В.А. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:30
Czas przejazdu 36 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

15:06

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
14:30
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
15:06
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • УЛЯНЮК В.А. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
05:05
Czas przejazdu 37 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

05:42

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
05:05
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
05:42
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • КОЛЯДА О.Л. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
05:35
Czas przejazdu 33 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

06:08

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
05:35
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
06:08
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ВОЛОЩУК О.В. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:05
Czas przejazdu 37 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

10:42

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
10:05
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
10:42
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • КОЛЯДА О.Л. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
11:15
Czas przejazdu 33 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

11:48

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
11:15
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
11:48
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРС SPRINTER
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ВОЛОЩУК О.В. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 39 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

15:59

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
15:20
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
15:59
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ХВОРОСТЕЦЬКА І.Б. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:45
Czas przejazdu 39 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

07:24

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
06:45
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
07:24
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ХВОРОСТЕЦЬКА І.Б. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:15
Czas przejazdu 37 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

08:52

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
08:15
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
08:52
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПАХАЛЮК В.Л. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:40
Czas przejazdu 37 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

13:17

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
12:40
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
13:17
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПАХАЛЮК В.Л. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:35
Czas przejazdu 37 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

08:12

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
07:35
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
08:12
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПАХАЛЮК В.Л. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:20
Czas przejazdu 37 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

16:57

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
16:20
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
16:57
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПАХАЛЮК В.Л. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:25
Czas przejazdu 37 min

Krzemieniec

КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138

11:02

Vyshnivets'

ВИШНІВЕЦЬ;

4
10:25
Krzemieniec
КРЕМЕНЕЦЬ; м. Кременець, вул. Дубенська 138
11:02
Vyshnivets'
ВИШНІВЕЦЬ;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПАХАЛЮК В.Л. ФОП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki