Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Krzemieńczuk — Radom w 2018 rok roku

13:00
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
Czas przejazdu 21 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
13:00
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
Czas przejazdu 22 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, pią, nie
13:00
Czas przejazdu 21 h. 00 min
+1 dzień

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6

10:00
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

189
13:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:55
Boryspol
"Boryspol; Boryspol"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu 22 h. 00 min
+1 dzień

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6

10:00
+1 dzień

Radom

Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8

192
13:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
10:00
+1 dzień
Radom
Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Radom
Z miasta Radom