Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Krzemieńczuk — Kowno w 2018 rok roku

13:00
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
Czas przejazdu 27 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:45+1 dzień
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
13:00
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
Czas przejazdu 27 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:55+1 dzień
KAUNAS; Dw. Austobusowy / Bus Station, Vytauto pr. 24
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, pią, nie
13:00
Czas przejazdu 27 h. 45 min
+1 dzień

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6

16:45
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24

227
13:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:50
Boryspol
"Boryspol; Boryspol"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
09:25
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
11:00
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
11:40
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
13:05
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
13:40
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
14:05
Budzisko PC (Polska / Litwa)
"Budzisko PC (Polska / Litwa); Budzisko PC (Polska / Litwa)"
15:50
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
16:45
+1 dzień
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:00
Czas przejazdu 27 h. 55 min
+1 dzień

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6

16:55
+1 dzień

Kowno

KAUNAS; Dw. Austobusowy / Bus Station, Vytauto pr. 24

229
13:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6
16:55
+1 dzień
Kowno
KAUNAS; Dw. Austobusowy / Bus Station, Vytauto pr. 24
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Kowno
Z miasta Kowno