Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Krzemieńczuk — Kowno w 2019 rok roku

wto, pią, nie
13:00
27 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6

16:45
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24

227,45 
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:50
Boryspol
Boryspol, Boryspol
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
09:25
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
11:00
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
11:40
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
13:05
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
13:40
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
14:05
Budzisko PC (Polska / Litwa)
Przystanek PPC, Budzisko
15:50
Marijampole
Przystanek autobusowy Marijampole, ulica Stoties; dom 2B
16:45
+1 dzień
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24
Punkty pośrednie (21)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Do miasta Kowno
Z miasta Kowno
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!