Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kropyvnytskyi — Suwałki w 2019 rok roku

11:40
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
w drodze 26 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:40+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
11:40
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
w drodze 27 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:40+1 dzień
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki

Rozkład jazdy autobusów Kropyvnytskyi — Suwałki w 2019 rok roku

wto, pią, nie
11:40
26 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kropyvnytskyi

Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1

13:40
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

281,25 
11:30
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
13:20
Smiła
Dworzec autobusowy, ul. Niezalesznosti 111
13:55
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
15:00
Horodyszcze
Dworzec autobusowy Gorodische, ul. Myru 122
15:25
Korsuń Szewczenkowski
Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky, ul. Yuvileina 13
17:20
Biała Cerkiew
Agencja Transportowa Ikarus, ul. Levanevskoho 62A
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
09:25
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
11:00
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
11:40
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
13:05
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
13:40
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
Punkty pośrednie (20)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W poniedziałki
11:40
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kropyvnytskyi

Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1

13:40
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

294,78 
11:40
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
13:40
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Do miasta Suwałki
Z miasta Suwałki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!