Rozkład jazdy PKS Kropyvnytskyi – Lublin

01:30
19:40
Kino "Gwiazda", Ulica Wielka perspektywa; Dom 27
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
116,61
01:30
29 gru
Kropywnyćkyj
Kino "Gwiazda", Ulica Wielka perspektywa; Dom 27
03:25
Czerkasy
06:30
Kijów
07:40
Kijów
10:10
Żytomierz
11:50
Nowogród Wołyński
13:20
Równe
14:50
Łuck
18:00
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
19:40
29 gru
Lublin
przystanek Lublin, al. Tysiaclecia; dom 6
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
01:30
19:40
Kino "Gwiazda", Ulica Wielka perspektywa; Dom 27
Dworzec PKS Al. Tysiąclecia 6
150,00
01:30
29 gru
Kropyvnytskyi
Kino "Gwiazda", Ulica Wielka perspektywa; Dom 27
19:40
29 gru
Lublin
Dworzec PKS Al. Tysiąclecia 6
  • Dodatkowy
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Do miasta Lublin
Z miasta Lublin

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.