Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kropyvnytskyi — Białystok w 2018 rok roku

11:40
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1
Czas przejazdu 24 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
11:40
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, pią, nie
11:40
Czas przejazdu 24 h. 00 min
+1 dzień

Kropyvnytskyi

Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1

11:40
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

261
11:40
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1
13:20
Smiła
"Dworzec autobusowy; ul. Niezalesznosti 111"
13:55
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
15:00
Horodyszcze
"Dworzec autobusowy Gorodische; ul. Myru 122"
15:25
Korsuń Szewczenkowski
"Dworzec autobusowy Korsun-Szevczenkiwsky; ul. Yuvileina 13"
17:20
Biała Cerkiew
"Agencja Transportowa Ikarus; ul. Levanevskoho 62A"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
09:25
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
11:00
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
11:40
+1 dzień
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:40
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Kropyvnytskyi

Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1

11:40
+1 dzień

Białystok

Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8

266
11:40
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1
11:40
+1 dzień
Białystok
Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki