Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Wozneseńsk w 2019 rok roku

18:15
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 21 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw
18:15
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 19 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:05+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:35
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 19 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, sob
19:35
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 19 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:25+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, nie
20:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 22 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
20:20
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 22 godz. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Wozneseńsk w 2019 rok roku

pon, czw
18:15
21 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

17:05
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

126,48 
18:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
17:05
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TDW ORION-AVTO
Codziennie
18:15
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

14:05
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

134,00 
18:05
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
21:05
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
00:50
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
01:00
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:10
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
07:30
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
10:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
12:20
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
13:25
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
14:05
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Orion-Avto
  • Neoplan
wto, sob
19:35
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:25
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

140,00 
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Wozneseńsk, Ukraina, Mikołajowski
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
13:40
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
14:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
pon, śro, czw, pią, nie
19:35
19 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

15:25
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

140,00 
19:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:40
Rzeszów
Wozneseńsk, Ukraina, Mikołajowski
22:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
00:10
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
03:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
05:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
08:10
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
11:10
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
13:40
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
14:40
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
15:25
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (10)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
20:20
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:10
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

147,66 
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
16:35
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
17:30
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
18:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:10
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Stetsik Taras Volodymyrovich
  • SCANIA Century
Codziennie
20:20
22 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

19:10
+1 dzień

Wozneseńsk

Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148

150,00 
20:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
01:50
Szeginie
Dworzec autobusowy, ul. Druszby
04:25
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
05:55
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
07:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
09:40
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:35
Latyczów
Dworzec autobusowy Letychiv, ul. Yuriia Savytskoho 1
11:25
Rejon lityński
Dworzec autobusowy Łityn, ul. Bogdana Khmelnytskoho 7
12:00
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
12:20
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:30
Niemirów
Dworzec autobusowy Nemirov, ul. Gorkogo 10
14:25
Hajsyn
Dworzec autobusowy Gaisin, ul. 1 Travnia 129
16:35
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
17:30
Perwomajsk
Dworzec autobusowy, ul. Radianska 8
18:30
Jużnoukrajinśk
Dworzec autobusowy Yuzhnoukrainsk, ul. Druzhby Narodiv 27
19:10
+1 dzień
Wozneseńsk
Dworzec autobusowy Voznesensk, ul. Zhovtnevoi Revoliutsii 148
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ideal Travel Mariya Mirna
  • SCANIA Century
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Kraków
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!