Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Dnipro w 2019 rok roku

14:40
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 25 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:50
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 30 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
23:00
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
w drodze 29 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:20+2 dni
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, sob
14:40
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 24 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
15:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 27 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, sob
16:50
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 29 godz. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 26 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
17:00
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
w drodze 27 godz. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
15:00
Stacja paliw BP, aleja 29-go Listopada 39B
w drodze 20 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30+1 dzień
Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele

Rozkład jazdy autobusów Kraków — Dnipro w 2019 rok roku

Codziennie
14:40
25 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:35
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

167,33 
14:30
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:40
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
19:20
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
20:50
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Dnipro, Ukraina, Dniepropietrowski
22:20
Uściług
Dnipro, Ukraina, Dniepropietrowski
23:10
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
00:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
03:30
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
05:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
07:10
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
12:50
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
15:25
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
16:35
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan N 1116
wto, czw, nie
14:50
30 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

167,33 
14:35
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:45
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
18:25
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
09:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:05
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, sob
23:00
29 godz. 20 min w drodze
+2 dni

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

04:20
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

170,00 
22:50
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
01:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
09:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
12:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:50
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
16:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
18:50
Umań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
22:50
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
23:45
Aleksandria
Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A
04:20
+2 dni
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W poniedziałki
14:40
24 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

16:35
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

180,00 
14:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
16:35
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • MY WAY
wto, czw, sob
15:00
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

18:00
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

180,00 
14:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
22:00
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
00:30
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
02:35
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
04:55
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:15
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
11:55
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
14:55
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske shose 1A
18:00
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
16:50
29 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

22:35
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

180,14 
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
18:00
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
19:30
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
22:20
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
01:55
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
05:05
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
09:55
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:45
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
19:30
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
22:35
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
W poniedziałki
17:00
26 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:30
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

200,00 
17:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
20:30
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • JORDAN
śro, sob
17:00
27 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

20:20
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

216,14 
16:40
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
00:20
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
03:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:30
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
08:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
11:20
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
12:05
Łubnie
Dworzec autobusowy Lubny, prospekt Volodymyrskyi 157
14:05
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
16:15
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
18:15
Krasnohrad
Dworzec autobusowy Krasnohrad, ul. Poltavska 91
20:20
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)
  • Oceniono na 4.1 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    3.7
  • Stan techniczny
    4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.7
W niedziele
15:00
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kraków

Stacja paliw BP, aleja 29-go Listopada 39B

11:30
+1 dzień

Dnipro

Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1

220,00 
14:55
Kraków
Stacja paliw BP, aleja 29-go Listopada 39B
06:25
Kijów
Metro Osokorky, al. Bazhana
11:30
+1 dzień
Dnipro
Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.
  • Mercedes Sprinter
Popularne kierunki
Z miasta Kraków
Do miasta Dnipro
Do miasta Kraków
Z miasta Dnipro
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!