Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kowno — Dnipro w 2018 rok roku

13:40
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
Czas przejazdu 31 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
13:30
KAUNAS; Dw. Austobusowy / Bus Station, Vytauto pr. 24
Czas przejazdu 31 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
wto, czw, nie
13:40
Czas przejazdu 31 h. 30 min
+1 dzień

Kowno

Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

227
13:40
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24
14:30
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
"Kalwaria PPC (Litwa / Polska); Kalwaria PPC (Litwa / Polska)"
14:40
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
15:15
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
16:35
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
13:30
Czas przejazdu 31 h. 40 min
+1 dzień

Kowno

KAUNAS; Dw. Austobusowy / Bus Station, Vytauto pr. 24

21:10
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

229
13:30
Kowno
KAUNAS; Dw. Austobusowy / Bus Station, Vytauto pr. 24
21:10
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kowno
Do miasta Dnipro
Do miasta Kowno
Z miasta Dnipro
Podróż powrotna: