Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kowel — Kam'yans'ke w 2018 rok roku

01:30
Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42
Czas przejazdu 18 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
pon, śro, pią
01:30
Czas przejazdu 18 h. 25 min

Kowel

Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42

19:55

Kam'yans'ke

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3

106
01:30
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
09:10
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
12:05
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
13:05
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kowel
Do miasta Kowel