Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kopychyntsi — Warszawa w 2018 rok roku

18:30
Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46
Czas przejazdu 13 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:45
Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 20.12, 21.12, 25.12, 26.12...
09:45
Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46
Czas przejazdu 13 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, sob
09:45
Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46
Czas przejazdu 12 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:35
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 20.12, 21.12, 25.12, 26.12...
18:00
Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46
Czas przejazdu 12 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:10+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
18:30
Czas przejazdu 13 h. 00 min
+1 dzień

Kopychyntsi

Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46

07:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

87
18:30
Kopychyntsi
Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46
19:00
Trembowla
"Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75"
19:50
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
20:40
Zboriv
"Zboriv; Zboriv"
21:20
Złoczów
"Przystanek; ul. Brodovska 2V"
22:40
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
01:40
Krasnystaw
"Parking obok dworca kolejowego; ul. Lwowska 6"
02:40
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
07:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan 112
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 20.12, 21.12, 25.12, 26.12...
09:45
Czas przejazdu 12 h. 50 min

Kopychyntsi

Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

87
09:45
Kopychyntsi
Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46
10:10
Trembowla
"Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75"
11:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
19:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, sob
09:45
Czas przejazdu 13 h. 50 min

Kopychyntsi

Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

100
09:45
Kopychyntsi
Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 20.12, 21.12, 25.12, 26.12...
09:45
Czas przejazdu 12 h. 50 min

Kopychyntsi

Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

116
09:45
Kopychyntsi
Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46
10:10
Trembowla
"Dworzec autobusowy; ul. Kniazia Vasylka 75"
11:00
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:45
Lwów
"Dworzec autobusowy №8; Dvirtseva ploshcha 1"
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
"Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina); Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)"
19:50
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Van Hool
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Ternvojazh

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:00
Czas przejazdu 12 h. 10 min
+1 dzień

Kopychyntsi

Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46

05:10
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

143
18:00
Kopychyntsi
Dworzec autobusowy Kopychyntsi; ul. Czortkiwska 46
05:10
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Kopychyntsi
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa