Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kopychyntsi — Warszawa w 2019 rok roku

Codziennie
18:30
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kopychyntsi

Dworzec autobusowy Kopychyntsi, ul. Czortkiwska 46

07:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88,04 
18:20
Kopychyntsi
Dworzec autobusowy Kopychyntsi, ul. Czortkiwska 46
19:00
Trembowla
Dworzec autobusowy, ul. Kniazia Vasylka 75
19:50
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
20:40
Zboriv
Zboriv, Zboriv
21:20
Złoczów
Przystanek, ul. Brodovska 2V
22:40
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
23:50
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
01:40
Krasnystaw
Parking obok dworca kolejowego, ul. Lwowska 6
02:40
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
07:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • LEON POL TRANS
  • Neoplan 112
13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
09:45
13 godz. 50 min w drodze

Kopychyntsi

Dworzec autobusowy Kopychyntsi, ul. Czortkiwska 46

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88,05 
09:40
Kopychyntsi
Dworzec autobusowy Kopychyntsi, ul. Czortkiwska 46
10:10
Trembowla
Dworzec autobusowy, ul. Kniazia Vasylka 75
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
13.02, 14.02, 18.02, 19.02, 23.02...
09:45
13 godz. 50 min w drodze

Kopychyntsi

Dworzec autobusowy Kopychyntsi, ul. Czortkiwska 46

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

88,05 
09:40
Kopychyntsi
Dworzec autobusowy Kopychyntsi, ul. Czortkiwska 46
10:10
Trembowla
Dworzec autobusowy, ul. Kniazia Vasylka 75
11:00
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
14:15
Lwów
Dworzec autobusowy №8, pl. Dvirtseva 1
16:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
15:35
Dołhobyczów PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Dolhobyczow
19:50
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Ternvoyazh
  • Van Hool
W poniedziałki
09:45
13 godz. 50 min w drodze

Kopychyntsi

Dworzec autobusowy Kopychyntsi, ul. Czortkiwska 46

22:35

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144

100,00 
09:45
Kopychyntsi
Dworzec autobusowy Kopychyntsi, ul. Czortkiwska 46
22:35
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TERNVOYAZH
Popularne kierunki
Z miasta Kopychyntsi
Do miasta Warszawa
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!