Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Rostov-on-Don w 2019 rok roku

08:00
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
w drodze 19 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:55+1 dzień
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W czwartki
19:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 20 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону, пр. Шолохова, 126
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
19:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 20 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону, пр. Шолохова, 126
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
20:00
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
w drodze 19 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону, пр. Шолохова, 126
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
20:00
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
w drodze 19 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону, пр. Шолохова, 126
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 24 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Przystanek (parking blisko dworca autobusowego), al. Siversa 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:25+1 dzień
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:55+1 dzień
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:25+1 dzień
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 24 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+1 dzień
Przystanek (parking blisko dworca autobusowego), al. Siversa 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
07:00
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
w drodze 23 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:30+1 dzień
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy We wtorki
08:30
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
w drodze 20 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:25+1 dzień
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:00
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
w drodze 23 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55+1 dzień
Przystanek autobusowy "Post GAI" (naprzeciwko centrum handlowego "MEGA"), Aksai Avenue; dom 32
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
10:00
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
w drodze 23 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55+1 dzień
Przystanek autobusowy "Post GAI" (naprzeciwko centrum handlowego "MEGA"), Aksai Avenue; dom 32
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:30
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
w drodze 21 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:10+1 dzień
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
08:15
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
w drodze 20 godz. 5 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:20+1 dzień
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob

Rozkład jazdy autobusów Kijów — Rostov-on-Don w 2019 rok roku

W czwartki
08:00
19 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

03:55
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23

115,94 
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
09:55
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
12:25
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:50
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
15:25
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
19:55
Belgorod
Przystanek autobusowy Biełgorod (w pobliżu Sverbank Rosji), ulica Gubkina; dom 15B
03:55
+1 dzień
Rostov-on-Don
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Shlyakh
  • Setra 315
W piątki
19:00
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:30
+1 dzień

Rostov-on-Don

АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону, пр. Шолохова, 126

147,56 
18:50
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
19:40
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
03:40
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
04:20
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
06:20
Belgorod
Busstation Belgorod, Busstation Belgorod
15:30
+1 dzień
Rostov-on-Don
Bus station "Suburban", Sholokhov avenue; house 126
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Malofeev A.M.
  • Van Hool 927
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
W piątki
19:00
20 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

15:30
+1 dzień

Rostov-on-Don

АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону, пр. Шолохова, 126

147,56 
18:50
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
19:40
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
03:40
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
04:20
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
06:20
Belgorod
Busstation Belgorod, Busstation Belgorod
15:30
+1 dzień
Rostov-on-Don
Bus station "Suburban", Sholokhov avenue; house 126
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Malofeev A.M.
  • Van Hool (Free)
  • Oceniono na 4.4 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4
  • Stan techniczny
    4.2
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.7
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.5
W piątki
20:00
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

15:30
+1 dzień

Rostov-on-Don

АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону, пр. Шолохова, 126

147,56 
18:50
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
19:40
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
03:40
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
04:20
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
06:20
Belgorod
Busstation Belgorod, Busstation Belgorod
15:30
+1 dzień
Rostov-on-Don
Bus station "Suburban", Sholokhov avenue; house 126
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Malofeev A.M.
  • Van Hool 927
W piątki
20:00
19 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2

15:30
+1 dzień

Rostov-on-Don

АВ "Старый" г. Ростов-на-Дону, пр. Шолохова, 126

147,56 
18:50
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
19:40
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
01:00
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
03:40
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
04:20
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
06:20
Belgorod
Busstation Belgorod, Busstation Belgorod
15:30
+1 dzień
Rostov-on-Don
Bus station "Suburban", Sholokhov avenue; house 126
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Malofeev A.M.
  • Van Hool (Free)
wto, pią
07:00
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:30
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:40
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
10:00
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
11:50
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:30
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
14:45
Hoptivka
Rostov-on-Don, Rosja, Rostov
19:40
Belgorod
Rostov-on-Don, Rosja, Rostov
06:30
+1 dzień
Rostov-on-Don
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nudga D.V.
  • Neoplan(Free)
wto, pią
07:00
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:30
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:40
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
09:50
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
11:40
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:25
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
14:45
Nekhoteyevka
Rostov-on-Don, Rosja, Rostov
00:35
Woroneż
Rostov-on-Don, Rosja, Rostov
05:00
Kamensk-Shakhtinskiy
Stacja benzynowa Lukoil, ul. Narodna 31
06:30
Rostov-on-Don
Przystanek (parking blisko dworca autobusowego), al. Siversa 1
07:00
+1 dzień
Rostov-on-Don
Przystanek (parking blisko dworca autobusowego), al. Siversa 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mahortov V.M.
  • Neoplan N116
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
wto, pią
07:00
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Rostov-on-Don

Przystanek (parking blisko dworca autobusowego), al. Siversa 1

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:40
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
09:50
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
11:40
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:25
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
14:45
Nekhoteyevka
Rostov-on-Don, Rosja, Rostov
05:00
Kamensk-Shakhtinskiy
Stacja benzynowa Lukoil, ul. Narodna 31
06:30
Rostov-on-Don
Przystanek (parking blisko dworca autobusowego), al. Siversa 1
07:00
+1 dzień
Rostov-on-Don
Przystanek (parking blisko dworca autobusowego), al. Siversa 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Garant
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
wto, pią
07:00
23 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:55
+1 dzień

Rostov-on-Don

Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:38
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
09:55
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
11:45
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:15
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
14:45
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
06:25
Rostov-on-Don
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
06:55
+1 dzień
Rostov-on-Don
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mahortov V.M.
  • Neoplan N116
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
wto, pią
07:00
23 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:25
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:38
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
09:55
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
11:45
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:15
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
14:45
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
06:25
Rostov-on-Don
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
06:55
+1 dzień
Rostov-on-Don
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mahortov V.M.
  • Neoplan N116
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
wto, pią
07:00
23 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:55
+1 dzień

Rostov-on-Don

Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:38
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
09:55
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
11:45
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:15
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
14:45
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
06:25
Rostov-on-Don
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
06:55
+1 dzień
Rostov-on-Don
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Garant
  • Neoplan N116
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
wto, pią
07:00
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:30
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:40
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
09:15
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
11:50
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:30
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
14:30
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
06:30
+1 dzień
Rostov-on-Don
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Punkty pośrednie (5)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nudga D.V.
  • Neoplan(Free)
wto, pią
07:00
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:30
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:40
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
09:00
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
11:50
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:30
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
15:45
Hoptivka
Rostov-on-Don, Rosja, Rostov
20:30
Belgorod
Rostov-on-Don, Rosja, Rostov
06:30
+1 dzień
Rostov-on-Don
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Nudga D.V.
  • Neoplan(Free)
wto, pią
07:00
23 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:25
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:38
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
09:55
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
11:45
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:15
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
14:45
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
06:25
Rostov-on-Don
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
06:55
+1 dzień
Rostov-on-Don
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Garant
  • Neoplan N116
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
wto, pią
07:00
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

07:00
+1 dzień

Rostov-on-Don

Przystanek (parking blisko dworca autobusowego), al. Siversa 1

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:40
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
09:50
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
11:40
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:25
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
14:45
Nekhoteyevka
Rostov-on-Don, Rosja, Rostov
00:35
Woroneż
Rostov-on-Don, Rosja, Rostov
05:00
Kamensk-Shakhtinskiy
Stacja benzynowa Lukoil, ul. Narodna 31
06:30
Rostov-on-Don
Przystanek (parking blisko dworca autobusowego), al. Siversa 1
07:00
+1 dzień
Rostov-on-Don
Przystanek (parking blisko dworca autobusowego), al. Siversa 1
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mahortov V.M.
  • Neoplan N116
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
wto, pią
07:00
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:30
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:40
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
09:50
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
11:40
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:25
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
14:45
Nekhoteyevka
Rostov-on-Don, Rosja, Rostov
05:00
Kamensk-Shakhtinskiy
Stacja benzynowa Lukoil, ul. Narodna 31
06:30
Rostov-on-Don
Przystanek (parking blisko dworca autobusowego), al. Siversa 1
07:00
+1 dzień
Rostov-on-Don
Przystanek (parking blisko dworca autobusowego), al. Siversa 1
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Garant
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
We wtorki
07:00
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:30
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:40
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
08:55
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
10:55
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:25
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
––:––
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
19:40
Belgorod
Busstation Belgorod, Busstation Belgorod
06:30
+1 dzień
Rostov-on-Don
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Garant
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.7 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.9
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.3
We wtorki
07:00
23 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32

06:30
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23

154,59 
07:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:40
Boryspol
Stacja benzynowa WOG, ul. Kijowski Shliakh
08:55
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
10:55
Połtawa
McDonald's, Kyyivske shose
13:25
Charków
McDonald's, ul. Poltawsky Shlyakh 57
15:40
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
19:40
Belgorod
Rostov-on-Don, Rosja, Rostov
06:30
+1 dzień
Rostov-on-Don
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
Punkty pośrednie (6)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mahortov V.M.
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 18 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.8
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
Codziennie
08:30
20 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2

05:25
+1 dzień

Rostov-on-Don

Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1

210,80 
08:30
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
12:25
Połtawa
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
14:40
Charków
Metro Kholodna Góra, metro Kholodna Góra; ul. Poltavskyi Shliakh
05:25
+1 dzień
Rostov-on-Don
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Caravan TK
  • Mercedes Vito 8
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 19 opinii
  • Punktualność
    4.5
  • Stan techniczny
    4.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.7
pon, śro, sob
10:00
23 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2

09:55
+1 dzień

Rostov-on-Don

Przystanek autobusowy "Post GAI" (naprzeciwko centrum handlowego "MEGA"), Aksai Avenue; dom 32

224,86 
10:00
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
14:55
Połtawa
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
17:55
Charków
Supermarket Klas, metro Peremohy; al. Liudviha Svobody 43B
19:30
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
20:55
Belgorod
Przystanek autobusowy "TC "City Mall" (w pobliżu McDonald's), ulica Shchorsa
09:55
+1 dzień
Rostov-on-Don
Przystanek autobusowy "Post GAI" (naprzeciwko centrum handlowego "MEGA"), Aksai Avenue; dom 32
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Sail Line
  • Mercedes Sprinter
W poniedziałki
10:00
23 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2

09:55
+1 dzień

Rostov-on-Don

Przystanek autobusowy "Post GAI" (naprzeciwko centrum handlowego "MEGA"), Aksai Avenue; dom 32

224,86 
10:00
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
14:55
Połtawa
Zatrzymanie „McDonald”, Ulica Europejskiej; 187a dom
17:55
Charków
Supermarket Klas, metro Peremohy; al. Liudviha Svobody 43B
19:30
Hoptivka
Przystanek PPC, Hoptiwka
20:55
Belgorod
Przystanek autobusowy "TC "City Mall" (w pobliżu McDonald's), ulica Shchorsa
09:55
+1 dzień
Rostov-on-Don
Przystanek autobusowy "Post GAI" (naprzeciwko centrum handlowego "MEGA"), Aksai Avenue; dom 32
Punkty pośrednie (4)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Sail Line
  • Mercedes Sprinter
W poniedziałki
09:30
21 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3

08:10
+1 dzień

Rostov-on-Don

Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23

227,57 
09:30
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, pl. Demijiwska 3
08:10
+1 dzień
Rostov-on-Don
Centrum handlowe „IKEA”, Aksay Avenue; dom 23
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ІП ЄВСЄЄВ О.В.
  • НЕОПЛАН-60

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, śro, czw, pią, sob
08:15
20 godz. 5 min w drodze
+1 dzień

Kijów

Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2

05:20
+1 dzień

Rostov-on-Don

Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1

245,45 
08:15
Kijów
Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's), pl. Wokzalna 2
05:20
+1 dzień
Rostov-on-Don
Dworzec autobusowy "Glavnyy", al. Siversa 1
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • ТК"CARAVAN"(ФОП ГОРУШКО С.Є.)
  • МЕРСЕДЕС Б.50
Popularne kierunki
Z miasta Kijów
Do miasta Kijów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!