Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Kamieniec Podolski — Stara Uszyca w 2019 rok roku

Codziennie
06:45
55 min w drodze

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

07:40

Stara Uszyca

СТАРА УШИЦЯ#, null

8,54 
06:45
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
07:40
Stara Uszyca
СТАРА УШИЦЯ#, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БЛАЖЕЙ В.І.
  • ФОЛЬКСФ.LT-35
Codziennie
08:20
59 min w drodze

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

09:19

Stara Uszyca

СТАРА УШИЦЯ#, null

8,54 
08:20
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
09:19
Stara Uszyca
СТАРА УШИЦЯ#, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БЛАЖЕЙ В.І.
  • ФОЛЬКСФ.LT-35
Codziennie
09:30
55 min w drodze

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

10:25

Stara Uszyca

СТАРА УШИЦЯ#, null

8,54 
09:30
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
10:25
Stara Uszyca
СТАРА УШИЦЯ#, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БЛАЖЕЙ В.І.
  • ФОЛЬКСФ.LT-35
Codziennie
11:00
55 min w drodze

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

11:55

Stara Uszyca

СТАРА УШИЦЯ#, null

8,54 
11:00
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
11:55
Stara Uszyca
СТАРА УШИЦЯ#, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БЛАЖЕЙ В.І.
  • ФОЛЬКСФ.LT-35
Codziennie
12:20
59 min w drodze

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

13:19

Stara Uszyca

СТАРА УШИЦЯ#, null

8,54 
12:20
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
13:19
Stara Uszyca
СТАРА УШИЦЯ#, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БЛАЖЕЙ В.І.
  • ФОЛЬКСФ.LT-35
Codziennie
13:30
55 min w drodze

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

14:25

Stara Uszyca

СТАРА УШИЦЯ#, null

8,54 
13:30
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
14:25
Stara Uszyca
СТАРА УШИЦЯ#, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БЛАЖЕЙ В.І.
  • ФОЛЬКСФ.LT-35
Codziennie
14:55
55 min w drodze

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

15:50

Stara Uszyca

СТАРА УШИЦЯ#, null

8,54 
14:55
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
15:50
Stara Uszyca
СТАРА УШИЦЯ#, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БЛАЖЕЙ В.І.
  • ФОЛЬКСФ.LT-35
Codziennie
15:40
59 min w drodze

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

16:39

Stara Uszyca

СТАРА УШИЦЯ#, null

8,54 
15:40
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
16:39
Stara Uszyca
СТАРА УШИЦЯ#, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БЛАЖЕЙ В.І.
  • ФОЛЬКСФ.LT-35
Codziennie
16:35
55 min w drodze

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

17:30

Stara Uszyca

СТАРА УШИЦЯ#, null

8,54 
16:35
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
17:30
Stara Uszyca
СТАРА УШИЦЯ#, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БЛАЖЕЙ В.І.
  • ФОЛЬКСФ.LT-35
Codziennie
17:00
55 min w drodze

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

17:55

Stara Uszyca

СТАРА УШИЦЯ#, null

8,54 
17:00
Kamieniec Podolski
Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19
17:55
Stara Uszyca
СТАРА УШИЦЯ#, null
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • БЛАЖЕЙ В.І.
  • ФОЛЬКСФ.LT-35
Popularne kierunki
Do miasta Stara Uszyca
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży