Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kamieniec Podolski — Sakhkamin'

Najlepsza oferta

Codziennie
16:40
Czas przejazdu32 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

17:12

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ+,

4,56 

Rozkład jazdy autobusów Kamieniec Podolski — Sakhkamin' w 2019 rok

Codziennie
08:50
Czas przejazdu32 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

09:22

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ+,

4,56 
Codziennie
10:30
Czas przejazdu32 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

11:02

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ#,

4,77 
Codziennie
18:00
Czas przejazdu32 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

18:32

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ#,

4,77 
Codziennie
10:05
Czas przejazdu38 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

10:43

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ+,

4,90 
Poza pią i nie
14:00
Czas przejazdu38 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

14:38

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ+,

4,90 
Codziennie
17:50
Czas przejazdu38 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

18:28

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ+,

4,90 
Codziennie
20:40
Czas przejazdu34 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

21:14

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ#,

4,90 
Codziennie
05:30
Czas przejazdu29 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

05:59

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ+,

4,91 
Codziennie
11:20
Czas przejazdu43 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

12:03

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ+,

4,91 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu36 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

13:51

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ+,

4,91 
Codziennie
15:20
Czas przejazdu44 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

16:04

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ+,

4,91 
Codziennie
09:45
Czas przejazdu36 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

10:21

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ#,

4,93 
Codziennie
12:50
Czas przejazdu40 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

13:30

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ#,

4,93 
Codziennie
15:15
Czas przejazdu25 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

15:40

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ#,

4,93 
W dni powszednie
17:05
Czas przejazdu25 min

Kamieniec Podolski

Dworzec autobusowy Kamenetz-Podolsk, ul. Kniaziv Koriatovychiv 19

17:30

Sakhkamin'

САХКАМІНЬ#,

4,93 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu