Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kam'yans'ke — Orlyk w 2018 rok roku

08:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15
ОРЛИК АС; Orlyk
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, nie
11:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
Czas przejazdu 01 h. 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:08
ОРЛИК АС; Orlyk
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
Czas przejazdu 01 h. 38 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:38
ОРЛИК АС; Orlyk
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
pon, wto, śro, nie
08:30
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Kam'yans'ke

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3

10:15

Orlyk

ОРЛИК АС; Orlyk

10
08:30
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
10:15
Orlyk
ОРЛИК АС; Orlyk
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
11:30
Czas przejazdu 01 h. 38 min

Kam'yans'ke

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3

13:08

Orlyk

ОРЛИК АС; Orlyk

10
11:30
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
13:08
Orlyk
ОРЛИК АС; Orlyk
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
18:00
Czas przejazdu 01 h. 38 min

Kam'yans'ke

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3

19:38

Orlyk

ОРЛИК АС; Orlyk

10
18:00
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
19:38
Orlyk
ОРЛИК АС; Orlyk
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki