Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kam'yans'ke — Brześć w 2019 rok roku

11:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
Czas przejazdu 20 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:50+1 dzień
Przystanek autobusowy "Brest"; Ulica Mickiewicza; dom 35
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
11:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
Czas przejazdu 20 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:50+1 dzień
Przystanek autobusowy "Brest"; Ulica Mickiewicza; dom 35
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, pią, nie
11:00
Czas przejazdu 20 h. 50 min
+1 dzień

Kam'yans'ke

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3

08:50
+1 dzień

Brześć

Przystanek autobusowy "Brest"; Ulica Mickiewicza; dom 35

161
11:00
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
12:45
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:55
Boryspol
"Przystanek; ul. Kijowsky Shlyakh 84"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:50
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
04:45
Ratno
"Dworzec autobusowy Ratno; ul. Centralna 65"
05:10
Domanove CPR (Ukraine/Belarus)
"Brześć; Białoruś"
08:50
+1 dzień
Brześć
Przystanek autobusowy "Brest"; Ulica Mickiewicza; dom 35
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu 20 h. 50 min
+1 dzień

Kam'yans'ke

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3

08:50
+1 dzień

Brześć

Przystanek autobusowy "Brest"; Ulica Mickiewicza; dom 35

170
11:00
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3
08:50
+1 dzień
Brześć
Przystanek autobusowy "Brest"; Ulica Mickiewicza; dom 35
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!