Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Iwano-Frankiwsk — Wiśniowiec

Najlepsza oferta

Codziennie
16:15
Czas przejazdu04 h. 05 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

20:20

Wiśniowiec

ВИШНЕВЕЦЬ,

26,68 

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Wiśniowiec w 2019 rok

Codziennie
08:45
Czas przejazdu03 h. 55 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

12:40

Wiśniowiec

ВИШНЕВЕЦЬ,

26,68 
Codziennie
07:05
Czas przejazdu05 h. 20 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

12:25

Wiśniowiec

ВИШНЕВЕЦЬ,

29,91 
Codziennie
15:10
Czas przejazdu04 h. 59 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

20:09

Wiśniowiec

ВИШНЕВЕЦЬ,

31,29 
Codziennie
05:10
Czas przejazdu05 h. 30 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-2, ul. Horbaczewskoho 14

10:40

Wiśniowiec

ВИШНЕВЕЦЬ,

31,43 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu