Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Iwano-Frankiwsk — Solotvyn w 2018 rok roku

20:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:54
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 54 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:54
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:35
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 57 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:32
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:20
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 57 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:17
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:50
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:49
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
15:20
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:50
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:55
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, pią, sob
08:20
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:19
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 09 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:39
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:05
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
17:20
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:10
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:15
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
12:50
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 09 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:59
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:20
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:30
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:40
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:30
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 09 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:39
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
19:10
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 01 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:11
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, czw, pią, sob, nie
11:25
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 04 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:29
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:05
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 04 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:09
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:00
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
Czas przejazdu 01 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:00
СОЛОТВИН#;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
20:00
Czas przejazdu 54 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

20:54

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

6
20:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
20:54
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ПАЗ-21
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ВЕРКАЛЕЦЬ В.М.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:00
Czas przejazdu 54 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

11:54

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

6
11:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
11:54
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ПАЗ-21
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ВЕРКАЛЕЦЬ В.М.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:35
Czas przejazdu 57 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

17:32

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
16:35
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
17:32
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ІСУЗИ
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • КУПЧАК В.І.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:20
Czas przejazdu 57 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

13:17

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
12:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
13:17
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ІСУЗИ
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • КУПЧАК В.І.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
15:50
Czas przejazdu 59 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

16:49

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
15:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
16:49
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ПАЗ-28
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ГАВРИШ В.Д.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 01 h. 10 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

16:30

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
15:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
16:30
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БОЖАК Я.П. (ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, pią, sob
14:50
Czas przejazdu 01 h. 05 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

15:55

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
14:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
15:55
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ПАЗ-28
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • КУРТЯК М.Ю.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:20
Czas przejazdu 59 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

09:19

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
08:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
09:19
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ПАЗ-28
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ГАВРИШ В.Д.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:30
Czas przejazdu 01 h. 09 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

19:39

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
18:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
19:39
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ПАЗ-28
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БАЛАГУТРАК М.П.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
18:00
Czas przejazdu 01 h. 05 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

19:05

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
18:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
19:05
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • БАЗ-21
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БАЛАГУТРАК М.П.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:20
Czas przejazdu 01 h. 10 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

18:30

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
17:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
18:30
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ПАЗ-28
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БАЛАГУТРАК М.П.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
13:10
Czas przejazdu 01 h. 05 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

14:15

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
13:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
14:15
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • БАЗ-21
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БАЛАГУТРАК М.П.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:50
Czas przejazdu 01 h. 09 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

13:59

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
12:50
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
13:59
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ПАЗ-28
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БАЛАГУТРАК М.П.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:20
Czas przejazdu 01 h. 10 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

11:30

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
10:20
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
11:30
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ПАЗ-28
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БАЛАГУТРАК М.П.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:40
Czas przejazdu 01 h. 10 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

10:50

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
09:40
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
10:50
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БОЖАК Я.П. (ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
13:30
Czas przejazdu 01 h. 09 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

14:39

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
13:30
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
14:39
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ПАЗ-23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БОЙЧЕНЮК В.М.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, czw, pią, sob, nie
19:10
Czas przejazdu 01 h. 01 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

20:11

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
19:10
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
20:11
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • ПАЗ-23
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БОЙЧЕНЮК В.М.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:25
Czas przejazdu 01 h. 04 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

12:29

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
11:25
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
12:29
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЦИГАНЮК М.В.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:05
Czas przejazdu 01 h. 04 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

17:09

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
16:05
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
17:09
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЦИГАНЮК М.В.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:00
Czas przejazdu 01 h. 00 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

10:00

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
09:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
10:00
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • РУТА 19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЦИГАНЮК М.В.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:00
Czas przejazdu 01 h. 00 min

Iwano-Frankiwsk

Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A

15:00

Solotvyn

СОЛОТВИН#;

7
14:00
Iwano-Frankiwsk
Dworzec autobusowy Iwano-Frankowsk-3; ul. Hetmana Mazepy 162A
15:00
Solotvyn
СОЛОТВИН#;
  • Autobus
  • РУТА 19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЦИГАНЮК М.В.(ФОП)

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki