Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Hadziacz — Lyuten'ka

Najlepsza oferta

Poza czw i pią
05:41
Czas przejazdu01 h. 00 min

Hadziacz

Przystanek, ul. Lokhvytska 31

06:41

Lyuten'ka

ЛЮТЕНЬКА,

4,30 

Rozkład jazdy autobusów Hadziacz — Lyuten'ka w 2019 rok

pon, wto
05:42
Czas przejazdu01 h. 00 min

Hadziacz

Przystanek, ul. Lokhvytska 31

06:42

Lyuten'ka

ЛЮТЕНЬКА,

4,33 
Poza czw
11:50
Czas przejazdu01 h. 00 min

Hadziacz

Przystanek, ul. Lokhvytska 31

12:50

Lyuten'ka

ЛЮТЕНЬКА,

4,33 
pon, wto
11:52
Czas przejazdu01 h. 00 min

Hadziacz

Przystanek, ul. Lokhvytska 31

12:52

Lyuten'ka

ЛЮТЕНЬКА,

4,33 
Codziennie
17:15
Czas przejazdu01 h. 00 min

Hadziacz

Przystanek, ul. Lokhvytska 31

18:15

Lyuten'ka

ЛЮТЕНЬКА,

4,47 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu