Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gorzów Wielkopolski — Nowogród Wołyński w 2019 rok roku

wto, czw, nie
06:35
25 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

198,10 
06:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
06:35
25 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

198,10 
06:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
17:05
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
06:35
25 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45

198,10 
06:30
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
Parking Port Świecko, ul. Świecko 39
10:25
Poznań
Dworzec autobusowy, ul. Stanisława Matyi 2
11:55
Września
Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 2
13:05
Konin
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa 1
15:10
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
16:35
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
19:50
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
04:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
05:10
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
06:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
Punkty pośrednie (14)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!