Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Gorzów Wielkopolski — Nowogród Wołyński w 2018 rok roku

11:00
PKP, ul. Dworcowa 1; Gorzów Wielkopolski
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Parking przy Cafe Bar 2000; Nowogród-Wołyński
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
06:35
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
Czas przejazdu 25 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
06:35
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
Czas przejazdu 25 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
06:35
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
Czas przejazdu 25 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
06:35
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
Czas przejazdu 24 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
05:45
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
Czas przejazdu 23 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:55+1 dzień
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 16.12, 23.12, 30.12...
W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

PKP, ul. Dworcowa 1; Gorzów Wielkopolski

11:00
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Parking przy Cafe Bar 2000; Nowogród-Wołyński

175
11:00
Gorzów Wielkopolski
PKP, ul. Dworcowa 1; Gorzów Wielkopolski
11:00
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Parking przy Cafe Bar 2000; Nowogród-Wołyński
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ROMA-BUS PLUS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
06:35
Czas przejazdu 25 h. 20 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

196
06:35
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
10:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
06:35
Czas przejazdu 25 h. 20 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

196
06:35
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
10:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
06:35
Czas przejazdu 25 h. 20 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

196
06:35
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
07:40
Słubice
"Parking Port Świecko; ul. Świecko 39"
10:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
11:55
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
13:05
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:10
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
17:05
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
19:50
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
20:35
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Zosin checkpoint (Poland/Ukraine); Zosin checkpoint (Poland/Ukraine)"
03:40
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
04:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
05:10
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
06:20
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
06:35
Czas przejazdu 24 h. 20 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

07:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

199
06:35
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
07:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

16.12, 23.12, 30.12...
05:45
Czas przejazdu 23 h. 10 min
+1 dzień

Gorzów Wielkopolski

Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10

04:55
+1 dzień

Nowogród Wołyński

Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45

224
05:45
Gorzów Wielkopolski
Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10
06:40
Świebodzin
"Dworzec autobusowy; ul. Artura Grottgera 5"
07:40
Zielona Góra
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 27"
09:10
Polkowice
"Stacja paliw Działkowa; ul. Działkowa 5"
09:25
Lubin
"Stacja paliw Leśna; ul. Leśna 2"
09:40
Legnica
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 5"
10:55
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
14:25
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
15:55
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
17:25
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
23:40
Lwów
"Przystanek; ul. Kuznevycha 2"
03:25
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
04:55
+1 dzień
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwów-Intourtrans s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki