Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Goleniów — Dnipro w 2019 rok roku

09:50
Dworzec autobusowy; plac Józefa Piłsudskiego 72
Czas przejazdu 33 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, nie
09:50
Dworzec autobusowy; plac Józefa Piłsudskiego 72
Czas przejazdu 34 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, nie
09:50
Czas przejazdu 33 h. 10 min
+1 dzień

Goleniów

Dworzec autobusowy; plac Józefa Piłsudskiego 72

20:00
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

250
09:50
Goleniów
Dworzec autobusowy; plac Józefa Piłsudskiego 72
20:00
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • JORDAN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:50
Czas przejazdu 34 h. 10 min
+1 dzień

Goleniów

Dworzec autobusowy; plac Józefa Piłsudskiego 72

20:00
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

263
09:50
Goleniów
Dworzec autobusowy; plac Józefa Piłsudskiego 72
10:25
Szczecin
"Dworzec autobusowy; plac Grodnicki 1"
12:00
Gorzów Wielkopolski
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 10"
14:25
Poznań
"Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2"
18:35
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
22:10
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
23:15
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
00:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
02:25
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
04:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
05:50
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
10:35
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
13:35
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
15:35
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
20:00
+1 dzień
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
  • Autobus
  • Неоплан
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Goleniów
Do miasta Dnipro
Do miasta Goleniów
Z miasta Dnipro
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!