Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Gliwice - Krefeld

od 198 zł, 20 lis

Rozkład jazdy autobusów Gliwice — Krefeld w 2018 rok roku

17:15
Przystanek; ul. Pionierów 8
Czas przejazdu 15 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
08:45+1 dzień
Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz; Krefeld
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
18:00
Przystanek; ul. Pionierów 8
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
09:45+1 dzień
KREFELD; Hbf Südseite
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy On Mondays
18:30
Przystanek; ul. Pionierów 8
Czas przejazdu 15 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
09:45+1 dzień
KREFELD; Hbf Südseite
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, sob, nie
pon, wto, pią
17:15
Czas przejazdu 15 h. 30 min
+1 dzień

Gliwice

Przystanek; ul. Pionierów 8

08:45
+1 dzień

Krefeld

Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz; Krefeld

239
17:15
Gliwice
Przystanek; ul. Pionierów 8
08:45
+1 dzień
Krefeld
Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz; Krefeld
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EUROLINES MADELTRANS

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

On Mondays
18:00
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Gliwice

Przystanek; ul. Pionierów 8

09:45
+1 dzień

Krefeld

KREFELD; Hbf Südseite

255
18:00
Gliwice
Przystanek; ul. Pionierów 8
09:45
+1 dzień
Krefeld
KREFELD; Hbf Südseite
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, sob, nie
18:30
Czas przejazdu 15 h. 15 min
+1 dzień

Gliwice

Przystanek; ul. Pionierów 8

09:45
+1 dzień

Krefeld

KREFELD; Hbf Südseite

255
18:30
Gliwice
Przystanek; ul. Pionierów 8
09:45
+1 dzień
Krefeld
KREFELD; Hbf Südseite
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Gliwice
Do miasta Krefeld
Do miasta Gliwice
Z miasta Krefeld