Rozkład jazdy PKS Gliwice – Dnipro

13:00
24 maj
18:00
25 maj
Przystanek, ul. Pionierów 8
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
190,00
13:00
24 maj
Gliwice
Przystanek, ul. Pionierów 8
13:30
Katowice
14:50
Kraków
19:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
20:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
22:00
Lwów
00:30
Tarnopol
02:35
Chmielnicki
04:55
Winnica
08:15
Umań
11:55
Kropyvnytskyi
14:55
Krzywy Rog
18:00
25 maj
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Gliwice – Dnipro

10:55
24 maj
20:10
25 maj
Przystanek, ul. Pionierów 8
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Kupić za
225,73
10:55
24 maj
Gliwice
Przystanek, ul. Pionierów 8
11:10
Zabrze
12:55
Katowice
14:45
Kraków
16:50
Kielce
17:45
Skarżysko-Kamienna
18:25
Radom
20:35
Lublin
21:45
Zamość
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
14:10
Czerkasy
17:00
Krzemieńczuk
18:55
Kam'yans'ke
20:10
25 maj
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Gliwice
Do miasta Dnipro
Do miasta Gliwice
Z miasta Dnipro
Odwrotny kierunek: