Rozkład jazdy PKS Dnipro – Wrocław

13:41
3 sie
22:30
3 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
267,12
13:41
3 sie
Dnipro
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
22:30
3 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:30
3 sie
11:00
4 sie
Centrum handlowe Slaviansky, ul. Kurczatowa 1
Przystanek, ul. Ślężna 28
Kupić za
225,90
08:30
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Centrum handlowe Slaviansky, ul. Kurczatowa 1
14:50
Kijów
05:55
Kraków
08:55
Katowice
11:00
4 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Przystanek, ul. Ślężna 28
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
08:00
3 sie
14:00
4 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
195,78
08:00
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
14:00
4 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes, SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
3 sie
14:00
4 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
191,27
09:30
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
14:00
4 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter, SETRA S 215 HD
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
09:30
3 sie
19:15
4 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
146,09
09:30
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
19:15
4 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter, VOLVO B12-600 (Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:40
3 sie
22:30
4 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
190,00
13:40
3 sie
Dnipro
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
22:30
4 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
3 sie
22:30
4 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
187,44
13:30
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
22:30
4 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MAN
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
13:30
3 sie
22:30
4 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
183,67
13:30
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
22:30
4 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
19:30
3 sie
23:55
4 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
180,72
19:30
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
22:50
Aleksandria
23:45
Kropyvnytskyi
03:20
Umań
05:50
Winnica
08:20
Chmielnicki
10:20
Tarnopol
13:25
Lwów
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
17:50
Rzeszów
20:20
Kraków
21:20
Katowice
23:55
4 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
18:30
3 sie
02:00
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
183,60
18:30
3 sie
Dnipro
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy DACZNA
Dworzec kolejowy, ul. S. Pietliury 32
Dworzec Autobusowy nr 1, ul. Gagarina 22
UL.Priwakzalna ,1
Dworzec autobusowy, ul. Kijewska 40
Dw.autobusowy Stryjski
Dworzec Autobusowy nr 1, ul. Welykotyrniowska 7
Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
Dw. PKS, ul. P. Skargi
02:00
5 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
3 sie
04:45
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
214,20
22:05
3 sie
Dnipro
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
dworzec autobusowy ul.Nauki 1
ul. Kijewska 93
ul. Kijowska 40
STRYJSKI Dworzec Autobusowy, ul. Stryjska 109
Dworzec Autobusowy nr 1, ul. Gagarina 22
Dworzec Autobusowy nr 1, ul. Welykotyrniowska 7
Willy-Brandt-Platz
04:45
5 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:05
3 sie
04:50
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
210,00
22:05
3 sie
Dnipro
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
04:50
5 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
3 sie
04:50
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
159,42
22:00
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
04:50
5 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
3 sie
04:50
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
160,18
22:30
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
04:50
5 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
3 sie
04:50
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
163,19
22:50
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
04:50
5 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
21:55
3 sie
05:00
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
183,85
21:55
3 sie
Dnipro
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
05:00
5 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
3 sie
05:00
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
174,42
22:00
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
05:00
5 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
3 sie
05:00
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
173,68
22:00
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
05:00
5 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
3 sie
05:00
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
175,18
22:30
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
05:00
5 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
3 sie
05:00
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
178,19
22:50
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
05:00
5 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
3 sie
05:00
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
,
Kupić za
192,57
22:00
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
05:00
5 sie
Wrocław
,
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
3 sie
05:00
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
,
Kupić za
191,83
22:00
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
05:00
5 sie
Wrocław
,
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
3 sie
05:00
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
,
Kupić za
193,33
22:30
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
05:00
5 sie
Wrocław
,
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter, НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
3 sie
05:00
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
,
Kupić za
196,34
22:50
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
05:00
5 sie
Wrocław
,
  • Autobus
  • King Long , НЕОПЛАН
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
3 sie
05:45
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
163,39
22:00
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
05:45
5 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter, Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
3 sie
05:45
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
162,65
22:00
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
05:45
5 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter, Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
3 sie
05:45
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
164,15
22:30
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
05:45
5 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter, Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
3 sie
05:45
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
167,16
22:50
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
05:45
5 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • King Long , Neoplan 1116/3
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
3 sie
05:45
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
DA, ul Sucha 1/11, stanowisko 11
Kupić za
194,42
22:00
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
05:45
5 sie
Wrocław
DA, ul Sucha 1/11, stanowisko 11
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:00
3 sie
05:45
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
DA, ul Sucha 1/11, stanowisko 11
Kupić za
193,68
22:00
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
05:45
5 sie
Wrocław
DA, ul Sucha 1/11, stanowisko 11
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:30
3 sie
05:45
5 sie
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
DA, ul Sucha 1/11, stanowisko 11
Kupić za
195,18
22:30
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Stacja kolejowa „Central”, Plac kolejowy; dom 11
05:45
5 sie
Wrocław
DA, ul Sucha 1/11, stanowisko 11
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
3 sie
05:45
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
DA, ul Sucha 1/11, stanowisko 11
Kupić za
198,19
22:50
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
05:45
5 sie
Wrocław
DA, ul Sucha 1/11, stanowisko 11
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
23:00
3 sie
05:55
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
225,90
23:00
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
01:00
Krzywy Rog
04:35
Kropyvnytskyi
07:45
Umań
10:45
Winnica
13:25
Chmielnicki
15:55
Tarnopol
18:40
Lwów
19:55
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
01:50
Kraków
03:00
Katowice
03:30
Gliwice
04:55
Opole
05:55
5 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
3 sie
07:40
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
168,67
22:50
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
07:40
5 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • King Long , Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
3 sie
07:40
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
188,19
22:50
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
07:40
5 sie
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
3 sie
12:00
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
174,69
22:50
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
12:00
5 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • King Long , Neoplan
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
22:50
3 sie
12:00
5 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
,
Kupić za
202,84
22:50
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
12:00
5 sie
Wrocław
,
  • Autobus
  • King Long , МАН-49
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet

Połączenia z przesiadką Dnipro – Wrocław

09:45
3 sie
20:00
4 sie
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Kupić za
195,78
09:45
3 sie
Dnipro (Dniepropetrowsk)
Przystanek autobusowy "Central", ulica Kurczatow; dom 10
10:45
Kam'yans'ke
11:30
Werchniodniprowsk
12:45
Krzemieńczuk
16:15
Złotonosza
17:10
Perejesław Chmielnicki
17:55
Boryspol
18:40
Kijów
21:00
Żytomierz
22:15
Nowogród Wołyński
23:45
Równe
00:55
Łuck
02:05
Włodzimierz Wołyński
02:25
Nowowołyńsk
03:00
Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)
06:30
Zamość
07:45
Lublin
10:00
Radom
11:25
Kielce
13:15
Kraków
14:55
Katowice
16:35
Zabrze
16:50
Gliwice
17:40
Strzelce Opolskie
18:20
Opole
20:00
4 sie
Wrocław, Dolnośląskie, Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatki
  • Regularny przejazd
  • Żeby wsiąść niezbędny jest dowód osobisty
  • Żeby wsiąść niezbędny jest wydrukowany bilet
Popularne kierunki
Z miasta Dnipro
Do miasta Wrocław
Do miasta Dnipro
Z miasta Wrocław