Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dnipro — Wrocław w 2019 rok roku

pon, wto, pią, sob
19:30
28 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

23:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

176,09 
19:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:50
Aleksandria
Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A
23:45
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
03:20
Umań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
05:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
21:20
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 4.3 z 5Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
Codziennie
01:55
31 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

09:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

190,76 
01:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
04:55
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
11:15
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:50
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:55
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
06:15
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
09:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

wto, pią, nie
09:45
34 godz. 15 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

190,76 
09:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Boryspol, Boryspol
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
14:55
Katowice
Przystanek, ul. Piotra Skargi 8
16:35
Zabrze
Dworzec autobusowy Goethego, ulica Johanna Wolfganga Goethego
16:50
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
17:40
Strzelce Opolskie
Hotel Leśny, ul. Opolska 40
18:20
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (24)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

śro, pią, nie
13:40
32 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

22:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

220,11 
13:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
16:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
23:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
02:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
05:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
14:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:20
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
22:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią
23:00
31 godz. 0 min w drodze
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

06:00
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

220,11 
23:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
01:25
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske shose 1A
04:35
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
07:45
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:10
Katowice
Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:40
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
05:00
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
06:00
+2 dni
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan
pon, śro, pią
23:00
30 godz. 55 min w drodze
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

05:55
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1

234,79 
23:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
01:00
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske shose 1A
04:35
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
07:45
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
03:00
Katowice
Centrum handlowe Supersam, ul. Piotra Skargi 6
03:30
Gliwice
Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
04:55
Opole
Dworzec autobusowy, ul. 1 maja 4
05:55
+2 dni
Wrocław
Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS
  • Oceniono na 3.8 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
W piątki
08:30
26 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1

11:00
+1 dzień

Wrocław

Przystanek, ul. Ślężna 28

242,12 
08:30
Dnipro
Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1
14:50
Kijów
Metro Osokorky, al. Bazhana
05:55
Kraków
Stacja paliw BP, aleja 29-go Listopada 39B
08:55
Katowice
Parking, ul. Sokolska 29
11:00
+1 dzień
Wrocław
Przystanek, ul. Ślężna 28
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.
  • Mercedes Sprinter
Popularne kierunki
Z miasta Dnipro
Do miasta Wrocław
Do miasta Dnipro
Z miasta Wrocław
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!