Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dnipro — Wrocław w 2018 rok roku

19:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 28 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, pią
18:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 32 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
02:00+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
01:55
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 31 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Przez cały dzień
09:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 34 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
19:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 29 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:55+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
10:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 33 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:55+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 19.12, 26.12...
09:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 30 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:15+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
09:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 35 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
20:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 32 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 32 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
23:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 31 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
23:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 30 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:55+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
01:55
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 08 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
08:30
Centrum handlowe Slaviansky; ul. Kurczatowa 1
Czas przejazdu 26 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Przystanek; ul. Ślężna 28
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
23:01
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 07 h. 58 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:59+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:41
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 09 h. 49 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
22:30
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
pon, wto, pią
19:30
Czas przejazdu 28 h. 25 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

23:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

174
19:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
22:50
Aleksandria
"Dworzec autobusowy Ałeksandrija; ul. Sadova 12A"
23:45
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
03:20
Umań
"Stacja benzynowa Socar; ul. Kyivska 25A"
05:50
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
08:20
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
10:20
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
13:25
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
17:50
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
20:20
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
21:20
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
23:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Winewo sp. z o.o.
  • Oceniono na 4.3 z 5
    Na podstawie 6 opinii
  • Punktualność
    4.6
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.4
W poniedziałki
18:30
Czas przejazdu 32 h. 30 min
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

02:00
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

184
18:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
02:00
+2 dni
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • East-West Eurolines

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Przez cały dzień
01:55
Czas przejazdu 31 h. 45 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

09:40
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

189
01:55
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
04:55
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
11:15
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
14:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
17:00
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
18:30
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
20:50
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
23:30
Zamość
"Przystanek; ul. Hrubieszowska 9"
02:20
Rzeszów
"Dworzec Kolejowy; pl. Dworcowy 1"
03:40
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
04:55
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
06:15
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
08:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
09:40
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Mercedes 0350 (СВ)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kazna Trans MTK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
09:45
Czas przejazdu 34 h. 15 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

189
09:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
11:30
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
12:45
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:55
Boryspol
"Boryspol; Boryspol"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubychi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
10:00
Radom
"Dworzec autobusowy; ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8"
11:25
Kielce
"Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie); ul. Żelazna/Pl. Niepodległości"
13:15
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
14:55
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
16:35
Zabrze
"Dworzec autobusowy Goethego; ulica Johanna Wolfganga Goethego"
16:50
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
17:40
Strzelce Opolskie
"Hotel Leśny; ul. Opolska 40"
18:20
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
19:30
Czas przejazdu 29 h. 25 min
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

23:55
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

190
19:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
23:55
+2 dni
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WINEW

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

19.12, 26.12...
10:30
Czas przejazdu 33 h. 25 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

19:55
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

192
10:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
14:05
Charków
"Dworzec autobusowy Charków-1; prospekt Yuriia Gagarina 22"
16:45
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
19:05
Pyriatyn
"Dworzec autobusowy Pyrjatyn; ul. Europeiska 154"
20:50
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
21:50
Kijów
"Dworzec autobusowy Dachna; prospekt Peremohy 142"
00:01
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
01:10
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
03:25
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
07:55
Lwów
"Przystanek; ul. Kuznevycha 2"
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
13:55
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
15:25
Kraków
"Parking Wawel - hotel Sheraton; ul. Powiśle 7"
16:55
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
19:55
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool T-917
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Lwów-Intourtrans s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
09:00
Czas przejazdu 30 h. 15 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

15:15
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

192
09:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
11:50
Krzywy Rog
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A"
14:20
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
17:45
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
21:15
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
23:15
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
01:05
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
03:15
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
05:00
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
07:45
Rzeszów
"Dworzec autobusowy; ul. A.Grottgera 1"
09:15
Tarnów
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa 1"
10:45
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
12:15
Katowice
"Przystanek; ul. Piotra Skargi 8"
15:15
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • MAN (free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Yunіvers Sp. z o.o

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
09:45
Czas przejazdu 35 h. 15 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

20:00
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

192
09:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
20:00
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:00
Czas przejazdu 32 h. 00 min
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

06:00
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

200
23:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
06:00
+2 dni
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WEZUN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, pią, nie
13:40
Czas przejazdu 32 h. 50 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

22:30
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

218
13:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
16:50
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
23:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
02:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 93"
05:15
Równe
"Dworzec autobusowy Central; ul. Kyivska 40"
08:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland); Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)"
14:10
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
17:20
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
19:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
22:30
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Poting G.S." FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
23:00
Czas przejazdu 31 h. 00 min
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

06:00
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

218
23:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
01:25
Krzywy Rog
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A"
04:35
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
07:45
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
10:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
13:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
15:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
02:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:10
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 4"
03:40
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
05:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
06:00
+2 dni
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpress-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
23:00
Czas przejazdu 30 h. 55 min
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

05:55
+2 dni

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

232
23:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
01:00
Krzywy Rog
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A"
04:35
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
07:45
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
10:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kyivska 8"
13:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
15:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatoliia Zhyvova 7"
18:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; Dvirtseva ploshcha 1 "
19:55
Krakowiec
"Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland); Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)"
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Korchova entrypoint (Poland / Ukraine); Korchova entrypoint (Poland / Ukraine)"
01:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
03:30
Gliwice
"Przystanek; ul. Pionierów 8"
04:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
05:55
+2 dni
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Mitchenko SM" FOP
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.6
  • Stan techniczny
    3.1
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.0
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
pon, wto
01:55
Czas przejazdu 08 h. 45 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

09:40

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

240
01:55
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
09:40
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
08:30
Czas przejazdu 26 h. 30 min
+1 dzień

Dnipro

Centrum handlowe Slaviansky; ul. Kurczatowa 1

11:00
+1 dzień

Wrocław

Przystanek; ul. Ślężna 28

240
08:30
Dnipro
Centrum handlowe Slaviansky; ul. Kurczatowa 1
14:50
Kijów
"Metro Osokorky; prospekt Bazhana"
05:55
Kraków
"Stacja paliw BP; aleja 29-go Listopada 39B"
08:55
Katowice
"Parking; ul. Sokolska 29 "
11:00
+1 dzień
Wrocław
Przystanek; ul. Ślężna 28
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky SV" FOP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:01
Czas przejazdu 07 h. 58 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

05:59
+1 dzień

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

257
23:01
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
05:59
+1 dzień
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • НЕОПЛАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:41
Czas przejazdu 09 h. 49 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

22:30

Wrocław

Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1

276
13:41
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
22:30
Wrocław
Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Dnipro
Do miasta Wrocław
Do miasta Dnipro
Z miasta Wrocław