Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dnipro — Warszawa w 2019 rok roku

22:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 25 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:30+2 dni
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, pią, sob
09:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 26 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
09:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 26 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W środy
09:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 26 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
06:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 24 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 27 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, pią
11:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 31 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
13:45
Cyrk; ul. Siczeslawska Naberezhna 29A
Czas przejazdu 25 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy 25.01, 01.02, 08.02, 15.02, 22.02...
13:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 27 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
06:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 23 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
Centrum handlowe Slowiansky; ul. Kurczatowa 1
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
08:30
Centrum handlowe Slowiansky; ul. Kurczatowa 1
Czas przejazdu 21 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:00+1 dzień
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
05:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 25 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:41
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 04 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:20
ВАРШАВА АС; Warszawa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
05:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 02 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40
ВАРШАВА АС; Warszawa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
06:51
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 23 h. 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:50+1 dzień
ВАРШАВА АС; Warszawa
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, śro, pią, sob
22:50
Czas przejazdu 25 h. 40 min
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

00:30
+2 dni

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

140
22:50
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
02:30
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
08:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
10:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
13:55
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
15:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
17:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
21:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
00:30
+2 dni
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Oceniono na 3.3 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    2.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.3
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.8
pon, czw, sob
09:45
Czas przejazdu 26 h. 45 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

154
09:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
11:30
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
12:45
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
15:35
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:55
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:00
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
07:55
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 21 opinii
  • Punktualność
    3.0
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
W środy
09:45
Czas przejazdu 26 h. 45 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

154
09:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
11:30
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
12:45
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
15:35
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:55
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:00
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
07:55
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 21 opinii
  • Punktualność
    3.0
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
wto, pią, nie
09:45
Czas przejazdu 26 h. 45 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

154
09:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
11:30
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
12:45
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:55
Boryspol
"Boryspol; Boryspol"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:30
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 21 opinii
  • Punktualność
    3.0
  • Stan techniczny
    3.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.2
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
W poniedziałki
06:50
Czas przejazdu 24 h. 00 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

160
06:50
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • MY WAY

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, pią
09:45
Czas przejazdu 27 h. 45 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

12:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

163
09:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
12:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowelskie ATP

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:40
Czas przejazdu 31 h. 35 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

18:15
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

164
11:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
18:15
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ODRI

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

25.01, 01.02, 08.02, 15.02, 22.02...
13:45
Czas przejazdu 25 h. 45 min
+1 dzień

Dnipro

Cyrk; ul. Siczeslawska Naberezhna 29A

15:30
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

168
13:45
Dnipro
Cyrk; ul. Siczeslawska Naberezhna 29A
14:35
Nowomoskowsk
"Przystanek; ul. Hetmanska 34"
15:45
Krasnohrad
"Dworzec autobusowy Krasnohrad; ul. Poltavska 91"
17:30
Połtawa
"Zatrzymanie „McDonald”; Ulica Europejskiej; 187a dom"
22:30
Kijów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's); pl. Wokzalna 2"
23:00
Kijów
"Dworzec kolejowy Centralny (obok McDonald's); pl. Wokzalna 2"
00:50
Żytomierz
"Przystanek; pl. Peremohy 3"
03:50
Równe
"Dworzec autobusowy Czajka; ul. Haharina 16B"
05:20
Łuck
"Centrum handlowe Epicenter; ul. Okruzhna 37"
06:20
Kowel
"Przystanek autobusowy "Kovelsilmash"; ulica Varshavskaya; dom 1"
08:50
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
12:00
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
15:30
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • King Long
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Klimatyzacja
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Fomenko K.A.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, pią, nie
13:40
Czas przejazdu 27 h. 40 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

17:20
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

182
13:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
16:50
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
23:30
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
02:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
05:15
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
08:40
Lwów
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Stryiska 109"
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
"Przystanek PPC; Rawa Ruska"
14:10
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
17:20
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:50
Czas przejazdu 23 h. 00 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

05:50
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

182
06:50
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
07:25
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
09:30
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
14:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
18:00
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
19:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
20:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
22:00
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
22:40
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
01:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
02:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
05:50
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Oceniono na 3.7 z 5
    Na podstawie 37 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.9
W soboty
08:30
Czas przejazdu 20 h. 30 min
+1 dzień

Dnipro

Centrum handlowe Slowiansky; ul. Kurczatowa 1

05:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54

189
08:30
Dnipro
Centrum handlowe Slowiansky; ul. Kurczatowa 1
14:50
Kijów
"Metro Osokorky; al. Bazhana"
05:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W piątki
08:30
Czas przejazdu 21 h. 30 min
+1 dzień

Dnipro

Centrum handlowe Slowiansky; ul. Kurczatowa 1

06:00
+1 dzień

Warszawa

Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54

189
08:30
Dnipro
Centrum handlowe Slowiansky; ul. Kurczatowa 1
14:50
Kijów
"Metro Osokorky; al. Bazhana"
03:00
Lublin
"Przystanek; Al. Unii Lubelskiej 2"
06:00
+1 dzień
Warszawa
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54
  • Autobus
  • Fiat Ducato
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
05:40
Czas przejazdu 25 h. 00 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

06:40
+1 dzień

Warszawa

Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144

191
05:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
09:50
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
11:55
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
14:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
19:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
20:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
23:20
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
02:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
03:40
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
06:40
+1 dzień
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
13:41
Czas przejazdu 04 h. 39 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

17:20

Warszawa

ВАРШАВА АС; Warszawa

231
13:41
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
17:20
Warszawa
ВАРШАВА АС; Warszawa
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
05:40
Czas przejazdu 02 h. 00 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

06:40

Warszawa

ВАРШАВА АС; Warszawa

231
05:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
06:40
Warszawa
ВАРШАВА АС; Warszawa
  • Autobus
  • НЕОПЛАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
06:51
Czas przejazdu 23 h. 59 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

05:50
+1 dzień

Warszawa

ВАРШАВА АС; Warszawa

235
06:51
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
05:50
+1 dzień
Warszawa
ВАРШАВА АС; Warszawa
  • Autobus
  • НЕОПЛАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Dnipro
Do miasta Warszawa
Do miasta Dnipro
Z miasta Warszawa
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!