Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dnipro — Sołone w 2019 rok roku

18:45
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:25
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:05
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:05
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:25
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:15
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:05
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:30
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
11:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 01 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:20
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 01 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:25
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:55
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:00
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:55
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:55
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:50
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:10
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:05
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:20
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:15
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:05
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 01 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:10
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:30
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:10
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 01 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:25
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:45
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:25
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 01 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:40
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 01 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:40
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 01 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:50
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 01 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:30
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 01 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
17:55
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
Czas przejazdu 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:50
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 01 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:25
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 01 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:55
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:35
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 01 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:05
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
18:45
Czas przejazdu 40 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

19:25

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

5
18:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
19:25
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:05
Czas przejazdu 40 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

12:45

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

5
12:05
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
12:45
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:05
Czas przejazdu 35 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

17:40

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

5
17:05
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
17:40
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • ФОЛЬКСВАГЕН. (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:25
Czas przejazdu 35 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

10:00

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

5
09:25
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
10:00
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • БОГДАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:15
Czas przejazdu 35 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

10:50

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

5
10:15
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
10:50
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • БАЗ (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:05
Czas przejazdu 25 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

16:30

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

5
16:05
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
16:30
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • БОГДАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
11:40
Czas przejazdu 01 h. 05 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

12:45

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

5
11:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
12:45
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:20
Czas przejazdu 01 h. 05 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

19:25

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

5
18:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
19:25
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:55
Czas przejazdu 35 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

08:30

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

5
07:55
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
08:30
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:00
Czas przejazdu 55 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

12:55

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
12:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
12:55
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:55
Czas przejazdu 55 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

17:50

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
16:55
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
17:50
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:10
Czas przejazdu 55 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

15:05

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
14:10
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
15:05
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:20
Czas przejazdu 55 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

10:15

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
09:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
10:15
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:05
Czas przejazdu 01 h. 05 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

11:10

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
10:05
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
11:10
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • ФОЛЬКСВАГЕН. (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:30
Czas przejazdu 40 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

11:10

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
10:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
11:10
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:20
Czas przejazdu 01 h. 05 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

16:25

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
15:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
16:25
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:45
Czas przejazdu 40 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

16:25

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
15:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
16:25
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:40
Czas przejazdu 01 h. 00 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

10:40

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
09:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
10:40
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • ФОЛЬКСВАГЕН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:40
Czas przejazdu 01 h. 00 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

17:40

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
16:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
17:40
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • ФОЛЬКСВАГЕН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:50
Czas przejazdu 01 h. 00 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

10:50

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
09:50
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
10:50
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • БОГДАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:30
Czas przejazdu 01 h. 00 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

18:30

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
17:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
18:30
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • БОГДАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:00
Czas przejazdu 01 h. 00 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

10:00

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
09:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
10:00
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • БОГДАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
17:55
Czas przejazdu 55 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R

18:50

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

6
17:55
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepro-2; al. Bohdana Khmelnyckoho 29R
18:50
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • БОГДАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:30
Czas przejazdu 01 h. 00 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

08:30

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

7
07:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
08:30
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
14:25
Czas przejazdu 01 h. 30 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

15:55

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

11
14:25
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
15:55
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:35
Czas przejazdu 01 h. 30 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

09:05

Sołone

Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8

11
07:35
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
09:05
Sołone
Dworzec autobusowy Sołone; ul. Shevchenko 8
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Dnipro
Do miasta Sołone
Do miasta Dnipro
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!