Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dnipro — Poznań w 2019 rok roku

22:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 32 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:00+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, pią, sob
06:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 30 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 33 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W środy
09:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 31 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
17:10+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
09:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 33 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
06:50
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 29 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 33 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto
05:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 29 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
23:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 36 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 35 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
08:30
Centrum handlowe Slowiansky; ul. Kurczatowa 1
Czas przejazdu 24 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W soboty
23:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 34 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:55+2 dni
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
05:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 06 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:00
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
06:51
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 06 h. 39 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:30
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
23:01
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 11 h. 59 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:00+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, śro, pią, sob
22:50
Czas przejazdu 32 h. 10 min
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

07:00
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

182
22:50
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
02:30
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
08:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Centralny; metro Demijiwska; al. Nauky 1/2"
10:40
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
13:55
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
15:35
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
17:00
Kowel
"Dworzec autobusowy Kovel; bulvar Lesi Ukrainky 42"
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
"Przystanek PPC; Jahodyn"
21:20
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
00:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
03:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 203/205"
07:00
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Oceniono na 3.5 z 5
    Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    3.0
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.5
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.2
W poniedziałki
06:50
Czas przejazdu 30 h. 40 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

200
06:50
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • MY WAY

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W środy
09:45
Czas przejazdu 33 h. 00 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

18:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

203
09:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
11:30
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
12:45
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
15:35
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:55
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:00
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
07:55
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:40
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
17:40
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
18:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
09:45
Czas przejazdu 31 h. 25 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

17:10
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

203
09:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
11:30
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
12:45
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:55
Boryspol
"Boryspol; Boryspol"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
11:00
Opoczno
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa"
11:30
Tomaszów Mazowiecki
"Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki; ulica Dworcowa"
12:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
14:45
Konin
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa 1"
15:45
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
17:10
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
09:45
Czas przejazdu 33 h. 00 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

18:45
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

203
09:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
11:30
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
12:45
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
15:35
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
16:15
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
17:10
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
17:55
Boryspol
"Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6"
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:00
Zamość
"Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz; ul. Hrubieszowska 1"
07:55
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
14:40
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
16:35
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
17:40
Września
"Dworzec autobusowy; ul. Kolejowa 2"
18:45
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
06:50
Czas przejazdu 29 h. 40 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

12:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

210
06:50
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
07:25
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
09:30
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
14:00
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:20
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
18:00
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
19:20
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
20:40
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
22:00
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
22:40
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
01:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
02:30
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
05:50
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
08:20
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
10:30
Konin
"Dworzec autobusowy; ul. Grunwaldzka 4"
12:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Oceniono na 3.8 z 5
    Na podstawie 11 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    3.4
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.3
pon, wto
09:45
Czas przejazdu 33 h. 55 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

18:40
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

215
09:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
18:40
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
05:40
Czas przejazdu 29 h. 20 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

11:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

220
05:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
09:50
Połtawa
"Dworzec autobusowy Połtawa; ul. Velykotyrnivska 7"
11:55
Łubnie
"Dworzec autobusowy Lubny; prospekt Volodymyrskyi 157"
14:55
Kijów
"Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy); metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32"
16:55
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
19:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
20:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
23:20
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
02:00
Chełm
"Dworzec autobusowy; ul. Lwowska 20"
03:40
Lublin
"Przystanek; ul. Nadstawna 1"
06:40
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
11:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Linia Polesye" sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:00
Czas przejazdu 36 h. 00 min
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

10:00
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

235
23:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
10:00
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • WEZUN

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
23:00
Czas przejazdu 35 h. 00 min
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

10:00
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

238
23:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
01:25
Krzywy Rog
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A"
04:35
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
07:45
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
10:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
13:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
15:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
18:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
19:55
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
02:00
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:10
Katowice
"Dworzec autobusowy; ul. Piotra Skargi 1"
03:40
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
05:00
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
06:00
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
07:00
Leszno
"Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1"
10:00
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Neoplan
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W soboty
08:30
Czas przejazdu 24 h. 00 min
+1 dzień

Dnipro

Centrum handlowe Slowiansky; ul. Kurczatowa 1

08:30
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

245
08:30
Dnipro
Centrum handlowe Slowiansky; ul. Kurczatowa 1
14:50
Kijów
"Metro Osokorky; al. Bazhana"
05:00
Warszawa
"Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna; Al. Jerozolimskie 54"
08:30
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
23:00
Czas przejazdu 34 h. 55 min
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

09:55
+2 dni

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

251
23:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
01:00
Krzywy Rog
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Dnipropetrovske shose 1A"
04:35
Kropyvnytskyi
"Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi; Oleksandriiske shose 1"
07:45
Umań
"Dworzec autobusowy Uman; ul. Kyivska 1"
10:45
Winnica
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 8"
13:25
Chmielnicki
"Dworzec autobusowy Centralny; Vinnytske shose 23"
15:55
Tarnopol
"Dworzec autobusowy Central; ul. Anatolija Zhywowa 7"
18:40
Lwów
"Dworzec kolejowy Centralny; pl. Dvirceva 1"
19:55
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Korczowa"
01:50
Kraków
"Dworzec autobusowy; ul. Bosacka 18"
03:00
Katowice
"Centrum handlowe Supersam; ul. Piotra Skargi 6"
03:30
Gliwice
"Dworzec autobusowy; ul. Pionierów 8"
04:55
Opole
"Dworzec autobusowy; ul. 1 maja 4"
05:55
Wrocław
"Dworzec autobusowy; ul. Sucha 1"
06:55
Leszno
"Dworzec autobusowy; ul. Towarowa 1"
09:55
+2 dni
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
05:40
Czas przejazdu 06 h. 20 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

11:00

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

269
05:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
11:00
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
06:51
Czas przejazdu 06 h. 39 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

12:30

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

274
06:51
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
12:30
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
23:01
Czas przejazdu 11 h. 59 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

10:00
+1 dzień

Poznań

Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2

281
23:01
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
10:00
+1 dzień
Poznań
Dworzec autobusowy; ul. Stanisława Matyi 2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Dnipro
Do miasta Poznań
Do miasta Dnipro
Z miasta Poznań
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!