Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dnipro — Odessa w 2018 rok roku

22:05
Przystanek (w pobliżu centru handlowego Kolizej); al. Sergeja Nigojana 8
Czas przejazdu 11 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:05
Przystanek (w pobliżu centru handlowego Kolizej); al. Sergeja Nigojana 8
Czas przejazdu 11 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Starosinna 1B
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:40
;
Czas przejazdu 09 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30+1 dzień
;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:10
Karaoke Rasputin; ul. Siczeslawska Nabereszna 33A
Czas przejazdu 10 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Dworzec kolejowy (centralne wejście, odpowiednia kawiarnia Freshline); ploshcha Pryvokzalna 2B
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
22:05
Czas przejazdu 11 h. 15 min
+1 dzień

Dnipro

Przystanek (w pobliżu centru handlowego Kolizej); al. Sergeja Nigojana 8

09:20
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58

63
22:05
Dnipro
Przystanek (w pobliżu centru handlowego Kolizej); al. Sergeja Nigojana 8
00:45
Krzywy Rog
"Odessa; Ukraina, Odesski"
05:35
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
09:20
Odessa
"Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Starosinna 1B"
09:20
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kolontaevskaia 58
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • The Tourist sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:05
Czas przejazdu 11 h. 35 min
+1 dzień

Dnipro

Przystanek (w pobliżu centru handlowego Kolizej); al. Sergeja Nigojana 8

09:40
+1 dzień

Odessa

Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Starosinna 1B

63
22:05
Dnipro
Przystanek (w pobliżu centru handlowego Kolizej); al. Sergeja Nigojana 8
00:45
Krzywy Rog
"Odessa; Ukraina, Odesski"
05:35
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
09:20
Odessa
"Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Starosinna 1B"
09:40
+1 dzień
Odessa
Dworzec autobusowy Pryvokzalna; ul. Starosinna 1B
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • The Tourist sp. z o.o.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:40
Czas przejazdu 09 h. 50 min
+1 dzień

Dnipro

;

09:30
+1 dzień

Odessa

;

74
22:40
Dnipro
;
00:00
Zaporoże
"Stacja paliw OKKO (obok dworca autobusowego); propekt Sobonyi 17"
01:50
Melitopol
"Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A"
04:40
Nowa kachowka
"Przystanek; ul. Frantsuzka 2"
06:10
Chersoń
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Polkovnyka Kedrovskoho 1"
07:10
Mikołajów
"Dworzec autobusowy Centralny; Bogoiavlenskyi prospekt 21"
09:30
+1 dzień
Odessa
;
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter f
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Tunch Murat

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:10
Czas przejazdu 10 h. 20 min
+1 dzień

Dnipro

Karaoke Rasputin; ul. Siczeslawska Nabereszna 33A

08:30
+1 dzień

Odessa

Dworzec kolejowy (centralne wejście, odpowiednia kawiarnia Freshline); ploshcha Pryvokzalna 2B

120
22:10
Dnipro
Karaoke Rasputin; ul. Siczeslawska Nabereszna 33A
23:00
Zaporoże
"Centrum handlowe-rozrywkowe City Mall (parking obok McDonalds); ul. Zaporizka 1B"
01:00
Melitopol
"Stacja benzynowa Parallel; ul. Wojnow-Internacionalistow 148"
04:00
Nowa kachowka
"Stacja Benzynowa SHELL; ul. Paryzskoi Komuny 35"
05:10
Chersoń
"Hypermarket Epicentr; autostrada Berislawske 17"
06:10
Mikołajów
"Centrum handlowo-rozrywkowe City Center; prospekt Tsentralnyi 98"
08:30
+1 dzień
Odessa
Dworzec kolejowy (centralne wejście, odpowiednia kawiarnia Freshline); ploshcha Pryvokzalna 2B
  • Autobus
  • Мерседес-Бенц Спринтер
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Koşkaryova T.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Dnipro
Do miasta Odessa
Do miasta Dnipro
Z miasta Odessa