Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dnipro — Kraków w 2019 rok roku

W poniedziałki
18:30
28 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

22:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

145,27 
18:10
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
20:20
Krasnohrad
Dworzec autobusowy Krasnohrad, ul. Poltavska 91
22:40
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:05
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W soboty
18:30
27 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

22:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

145,27 
18:10
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
20:20
Krasnohrad
Dworzec autobusowy Krasnohrad, ul. Poltavska 91
22:40
Charków
Dworzec autobusowy Charków-1, al. Yurijia Haharina 22
01:15
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
04:05
Pyriatyn
Dworzec autobusowy Pyrjatyn, ul. Europeiska 154
06:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
07:50
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
09:50
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
12:50
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:50
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
17:00
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
19:20
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
22:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Musil Tour Predstavnytstvo
  • MAN(VIP)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

Codziennie
13:40
24 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

14:20
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

149,68 
13:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
14:40
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
17:15
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
23:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
01:10
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
03:10
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
04:40
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
06:20
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
07:40
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
08:10
Uściług
Kraków, Polska, Małopolskie
07:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Kraków, Polska, Małopolskie
09:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
12:10
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
14:20
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan N 1116
Codziennie
01:55
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

04:55
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

176,09 
01:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
04:55
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
11:15
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
14:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
17:00
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
18:30
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
20:50
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
23:30
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
02:20
Rzeszów
Dworzec Kolejowy, pl. Dworcowy 1
03:40
Tarnów
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
04:55
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • KAZNA TRANS MTK
  • Mercedes 0350 (СВ)
wto, pią, nie
09:45
27 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

13:15
+1 dzień

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

176,09 
09:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Boryspol, Boryspol
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
10:00
Radom
Dworzec autobusowy, ul. Władysława Beliny-Prazmowskiego 8
11:25
Kielce
Plac przy Dworcu PKP (przy poczcie), ul. Żelazna/Pl. Niepodległości
13:15
+1 dzień
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (18)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, wto, pią, sob
19:30
24 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

20:20
+1 dzień

Kraków

Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7

176,09 
19:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:50
Aleksandria
Dworzec autobusowy Ałeksandrija, ul. Sadova 12A
23:45
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
03:20
Umań
Stacja benzynowa Socar, ul. Kyivska 25A
05:50
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
08:20
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
10:20
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
13:25
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
––:––
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
17:50
Rzeszów
Dworzec autobusowy, ul. A.Grottgera 1
20:20
+1 dzień
Kraków
Parking Wawel - hotel Sheraton, ul. Powiśle 7
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • VINEV Tzov
  • Neoplan(Free)

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią
23:00
27 godz. 0 min w drodze
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

02:00
+2 dni

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

190,76 
23:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
01:25
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske shose 1A
04:35
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
07:45
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
02:00
+2 dni
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Avtoexpres-Dnipro
  • Neoplan

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro, pią
23:00
26 godz. 50 min w drodze
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

01:50
+2 dni

Kraków

Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18

205,44 
23:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
01:00
Krzywy Rog
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske shose 1A
04:35
Kropyvnytskyi
Dworzec autobusowy Kropyvnytskyi, Oleksandriiske shose 1
07:45
Umań
Dworzec autobusowy Uman, ul. Kyivska 1
10:45
Winnica
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 8
13:25
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske shose 23
15:55
Tarnopol
Dworzec autobusowy Central, ul. Anatolija Zhywowa 7
18:40
Lwów
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Dvirceva 1
19:55
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
21:00
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
01:50
+2 dni
Kraków
Dworzec autobusowy, ul. Bosacka 18
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mitchenko S.M.
  • Van Hool EOS

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

W piątki
08:30
21 godz. 25 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1

05:55
+1 dzień

Kraków

Stacja paliw BP, aleja 29-go Listopada 39B

227,45 
08:30
Dnipro
Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1
14:50
Kijów
Metro Osokorky, al. Bazhana
05:55
+1 dzień
Kraków
Stacja paliw BP, aleja 29-go Listopada 39B
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.
  • Mercedes Sprinter
Popularne kierunki
Z miasta Dnipro
Do miasta Dnipro
Z miasta Kraków
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!