Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dnipro — Kobeliaki w 2018 rok roku

22:05
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 02 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
00:15+1 dzień
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
06:35
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 02 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
12:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 02 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:50
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
18:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 02 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:40
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 02 h. 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:05
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:34
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 02 h. 41 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:15
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 02 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:30
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:40
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 02 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:45
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
07:00
Dworzec kolejowy Centralny; ploshcha Vokzalna 11
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:45
Stacja benzynowa WOG; ul. Dnipropetrovska 11
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
09:30
Dworzec kolejowy Centralny; ploshcha Vokzalna 11
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:15
Stacja benzynowa WOG; ul. Dnipropetrovska 11
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec kolejowy Centralny; ploshcha Vokzalna 11
Czas przejazdu 02 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
18:45
Stacja benzynowa WOG; ul. Dnipropetrovska 11
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
22:00
Dworzec kolejowy Centralny; ploshcha Vokzalna 11
Czas przejazdu 01 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
23:45
Stacja benzynowa WOG; ul. Dnipropetrovska 11
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
22:05
Czas przejazdu 02 h. 10 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

00:15
+1 dzień

Kobeliaki

Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2

16
22:05
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
00:15
+1 dzień
Kobeliaki
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
  • Autobus
  • ИКАРУС-250 (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro, czw, sob, nie
06:35
Czas przejazdu 02 h. 10 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

08:45

Kobeliaki

Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2

18
06:35
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
08:45
Kobeliaki
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:20
Czas przejazdu 02 h. 30 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

14:50

Kobeliaki

Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2

18
12:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
14:50
Kobeliaki
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
  • Autobus
  • НЕОПЛАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
18:45
Czas przejazdu 02 h. 55 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

21:40

Kobeliaki

Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2

19
18:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
21:40
Kobeliaki
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:40
Czas przejazdu 02 h. 25 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

13:05

Kobeliaki

Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2

19
10:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
13:05
Kobeliaki
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:34
Czas przejazdu 02 h. 41 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

12:15

Kobeliaki

Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2

20
09:34
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
12:15
Kobeliaki
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:20
Czas przejazdu 02 h. 10 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

09:30

Kobeliaki

Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2

20
07:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
09:30
Kobeliaki
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:40
Czas przejazdu 02 h. 05 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

09:45

Kobeliaki

Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2

20
07:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
09:45
Kobeliaki
Dworzec autobusowy Kobełjaki; ploshcha Peremohy 2
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
07:00
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Dnipro

Dworzec kolejowy Centralny; ploshcha Vokzalna 11

08:45

Kobeliaki

Stacja benzynowa WOG; ul. Dnipropetrovska 11

39
07:00
Dnipro
Dworzec kolejowy Centralny; ploshcha Vokzalna 11
08:45
Kobeliaki
Stacja benzynowa WOG; ul. Dnipropetrovska 11
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Gab M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
09:30
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Dnipro

Dworzec kolejowy Centralny; ploshcha Vokzalna 11

11:15

Kobeliaki

Stacja benzynowa WOG; ul. Dnipropetrovska 11

41
09:30
Dnipro
Dworzec kolejowy Centralny; ploshcha Vokzalna 11
11:15
Kobeliaki
Stacja benzynowa WOG; ul. Dnipropetrovska 11
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Moroz Ju.O.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:00
Czas przejazdu 02 h. 45 min

Dnipro

Dworzec kolejowy Centralny; ploshcha Vokzalna 11

18:45

Kobeliaki

Stacja benzynowa WOG; ul. Dnipropetrovska 11

42
16:00
Dnipro
Dworzec kolejowy Centralny; ploshcha Vokzalna 11
18:45
Kobeliaki
Stacja benzynowa WOG; ul. Dnipropetrovska 11
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Gab M.M.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:00
Czas przejazdu 01 h. 45 min

Dnipro

Dworzec kolejowy Centralny; ploshcha Vokzalna 11

23:45

Kobeliaki

Stacja benzynowa WOG; ul. Dnipropetrovska 11

44
22:00
Dnipro
Dworzec kolejowy Centralny; ploshcha Vokzalna 11
23:45
Kobeliaki
Stacja benzynowa WOG; ul. Dnipropetrovska 11
  • Autobus
  • Mercedes Sprinter
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Moroz Ju.O.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Dnipro
Do miasta Dnipro