Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Dnipro - Chersoń

od 38 zł, 19 lis

Rozkład jazdy autobusów Dnipro — Chersoń w 2018 rok roku

07:45
Dworzec autobusowy Dniepr-2; prospekt Bogdana Khmelnytskoho 29R
Czas przejazdu 06 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
13:50
ХЕРСОН АС; Chersoń
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
07:20
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 06 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
13:50
ХЕРСОН АС; Chersoń
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
19:30
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 06 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
01:45+1 dzień
ХЕРСОН АС; Chersoń
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
01:00
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 06 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
07:45
ХЕРСОН АС; Chersoń
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy On Mondays
22:45
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 07 h. 35 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
06:20+1 dzień
ХЕРСОН АС; Chersoń
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
14:15
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
Czas przejazdu 06 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
20:45
ХЕРСОН АС; Chersoń
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro
14:40
Dworzec autobusowy Dniepr-2; prospekt Bogdana Khmelnytskoho 29R
Czas przejazdu 06 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
20:45
ХЕРСОН АС; Chersoń
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
22:10
Karaoke Rasputin; ul. Siczeslawska Nabereszna 33A
Czas przejazdu 07 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
05:10+1 dzień
Hypermarket Epicentr; autostrada Berislawske 17
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
pon, śro
07:45
Czas przejazdu 06 h. 05 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepr-2; prospekt Bogdana Khmelnytskoho 29R

13:50

Chersoń

ХЕРСОН АС; Chersoń

41
07:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepr-2; prospekt Bogdana Khmelnytskoho 29R
13:50
Chersoń
ХЕРСОН АС; Chersoń
  • Autobus
  • ЭТАЛОН. (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
07:20
Czas przejazdu 06 h. 30 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

13:50

Chersoń

ХЕРСОН АС; Chersoń

44
07:20
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
13:50
Chersoń
ХЕРСОН АС; Chersoń
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:30
Czas przejazdu 06 h. 15 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

01:45
+1 dzień

Chersoń

ХЕРСОН АС; Chersoń

44
19:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
01:45
+1 dzień
Chersoń
ХЕРСОН АС; Chersoń
  • Autobus
  • НЕОПЛАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

On Mondays
01:00
Czas przejazdu 06 h. 45 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

07:45

Chersoń

ХЕРСОН АС; Chersoń

46
01:00
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
07:45
Chersoń
ХЕРСОН АС; Chersoń
  • Autobus
  • НЕОПЛАН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:45
Czas przejazdu 07 h. 35 min
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

06:20
+1 dzień

Chersoń

ХЕРСОН АС; Chersoń

47
22:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
06:20
+1 dzień
Chersoń
ХЕРСОН АС; Chersoń
  • Autobus
  • ИКАРУС-250 (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, wto, śro
14:15
Czas przejazdu 06 h. 30 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10

20:45

Chersoń

ХЕРСОН АС; Chersoń

47
14:15
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10
20:45
Chersoń
ХЕРСОН АС; Chersoń
  • Autobus
  • ЭТАЛОН (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro
14:40
Czas przejazdu 06 h. 05 min

Dnipro

Dworzec autobusowy Dniepr-2; prospekt Bogdana Khmelnytskoho 29R

20:45

Chersoń

ХЕРСОН АС; Chersoń

47
14:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Dniepr-2; prospekt Bogdana Khmelnytskoho 29R
20:45
Chersoń
ХЕРСОН АС; Chersoń
  • Autobus
  • МЕРСЕДЕС (мяг)
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
22:10
Czas przejazdu 07 h. 00 min
+1 dzień

Dnipro

Karaoke Rasputin; ul. Siczeslawska Nabereszna 33A

05:10
+1 dzień

Chersoń

Hypermarket Epicentr; autostrada Berislawske 17

66
22:10
Dnipro
Karaoke Rasputin; ul. Siczeslawska Nabereszna 33A
23:40
Zaporoże
"Centrum handlowe-rozrywkowe City Mall (parking obok McDonalds); ul. Zaporizka 1B"
01:30
Melitopol
"Stacja benzynowa Parallel; ul. Wojnow-Internacionalistow 148"
04:10
Nowa kachowka
"Stacja Benzynowa SHELL; ul. Paryzskoi Komuny 35"
05:10
+1 dzień
Chersoń
Hypermarket Epicentr; autostrada Berislawske 17
  • Autobus
  • Мерседес-Бенц Спринтер
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Koşkaryova T.V.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Dnipro
Do miasta Chersoń
Do miasta Dnipro
Z miasta Chersoń