Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Dnipro — Łódź w 2019 rok roku

22:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
w drodze 28 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:20+2 dni
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, śro, pią, sob
09:45
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
w drodze 28 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
09:45
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
w drodze 27 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
09:45
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
w drodze 28 godz. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W środy
06:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
w drodze 26 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
09:45
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
w drodze 30 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
14:45+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro
06:50
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
w drodze 25 godz. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:40
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
w drodze 29 godz. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:20+1 dzień
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, pią, nie
08:30
Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1
w drodze 24 godz. 0 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:30+1 dzień
Stacja paliw BP, al. Grzegorza Palki 3
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W piątki
06:51
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
w drodze 2 godz. 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:20
ЛОДЗЬ АС, Łódź
Rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro

Rozkład jazdy autobusów Dnipro — Łódź w 2019 rok roku

wto, śro, pią, sob
22:50
28 godz. 30 min w drodze
+2 dni

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

03:20
+2 dni

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

168,75 
22:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
02:30
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
08:00
Kijów
Dworzec autobusowy Centralny, metro Demijiwska; al. Nauky 1/2
10:40
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
13:55
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
15:35
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
17:00
Kowel
Dworzec autobusowy Kovel, bulvar Lesi Ukrainky 42
18:20
Yagodin KPP (Ukraina / Polska)
Przystanek PPC, Jahodyn
21:20
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
00:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
03:20
+2 dni
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Rik Avto
  • Neoplan
  • Oceniono na 4.5 z 5Na podstawie 7 opinii
  • Punktualność
    3.8
  • Stan techniczny
    4.8
  • Czystość wnętrza pojazdu
    4.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    4.8
pon, czw, sob
09:45
28 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

14:40
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

175,78 
09:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
15:35
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:40
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    2.5
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
wto, pią, nie
09:45
27 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

12:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

175,78 
09:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Boryspol, Boryspol
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
11:00
Opoczno
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa
11:30
Tomaszów Mazowiecki
Dworzec autobusowy Tomaszów Mazowiecki, ulica Dworcowa
12:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    2.5
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
W środy
09:45
28 godz. 55 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

14:40
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

175,78 
09:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
10:45
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
11:30
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
12:45
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
15:35
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
16:15
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
17:10
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Zatoka przy Centrum Handlowym Tomasz, ul. Hrubieszowska 1
07:55
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
14:40
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (19)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    2.5
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
W poniedziałki
06:50
26 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

08:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

180,00 
06:50
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
08:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • MY WAY
pon, śro
09:45
30 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

14:45
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

184,62 
09:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
14:45
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 8 opinii
  • Punktualność
    2.5
  • Stan techniczny
    3.6
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.4
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.5
Codziennie
06:50
25 godz. 30 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

08:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227

196,88 
06:40
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
07:25
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
09:30
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
14:00
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
16:20
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
18:00
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
19:20
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
20:40
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
22:00
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
22:40
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
22:40
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
01:00
Chełm
Dworzec autobusowy, ul. Lwowska 20
02:30
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
05:50
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
08:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 227
Punkty pośrednie (13)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Pavlovsky I. P
  • Neoplan(Free)
  • Oceniono na 3.3 z 5Na podstawie 13 opinii
  • Punktualność
    3.4
  • Stan techniczny
    2.5
  • Czystość wnętrza pojazdu
    3.6
  • Uprzejmość pracowników obsługi
    3.7
śro, pią, nie
13:40
29 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

19:20
+1 dzień

Łódź

Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205

196,88 
13:30
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
16:50
Połtawa
Dworzec autobusowy Połtawa, ul. Velykotyrnivska 7
23:30
Kijów
Dworzec autobusowy Kijów (Centralny dworzec kolejowy), metro Vokzalna; ul. Symona Petlyury 32
02:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
05:15
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
08:40
Lwów
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Stryiska 109
10:20
Rava-Ruska checkpoint (Ukraine/Poland)
Przystanek PPC, Rawa Ruska
14:10
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
17:20
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
19:20
+1 dzień
Łódź
Dworzec autobusowy Łódź Kaliska, Al. Włókniarzy 203/205
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Potinge G.S.
  • Neoplan
W piątki
08:30
24 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Dnipro

Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1

08:30
+1 dzień

Łódź

Stacja paliw BP, al. Grzegorza Palki 3

203,91 
08:30
Dnipro
Centrum handlowe Slowiansky, ul. Kurczatowa 1
14:50
Kijów
Metro Osokorky, al. Bazhana
03:00
Lublin
Przystanek, Al. Unii Lubelskiej 2
06:00
Warszawa
Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna, Al. Jerozolimskie 54
08:30
+1 dzień
Łódź
Stacja paliw BP, al. Grzegorza Palki 3
Punkty pośrednie (3)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Zhukovsky S.V.
  • Fiat Ducato

Niestety, dotychczas nie udało się sporządzić oceny tego przejazdu z powodu zbyt małej liczby ocen. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami po zakończonej podróży

pon, śro
06:51
2 godz. 29 min w drodze

Dnipro

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

08:20

Łódź

ЛОДЗЬ АС, Łódź

255,17 
06:51
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
08:20
Łódź
ЛОДЗЬ АС, Łódź
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Autobus
  • НЕОПЛАН (мяг)
Popularne kierunki
Z miasta Dnipro
Do miasta Łódź
Do miasta Dnipro
Z miasta Łódź
Podróż powrotna:
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!