Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dniepr — Vesele

Najlepsza oferta

Codziennie
18:20
Czas przejazdu02 h. 10 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Dniepro-2, prospekt Bohdana Khmelnyckoho 29R

20:30

Vesele

ВЕСЕЛОЕ (Н, Vesele

15,13 

Rozkład jazdy autobusów Dniepr — Vesele w 2019 roku

W poniedziałki
09:25
Czas przejazdu02 h. 20 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Dniepro-2, prospekt Bohdana Khmelnyckoho 29R

11:45

Vesele

ВЕСЕЛОЕ (Н, Vesele

15,13 
W poniedziałki
09:00
Czas przejazdu02 h. 45 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

11:45

Vesele

ВЕСЕЛОЕ (Н, Vesele

15,21 
W poniedziałki
17:55
Czas przejazdu02 h. 35 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

20:30

Vesele

ВЕСЕЛОЕ (Н, Vesele

15,21 
Popularne kierunki
Z miasta Dniepr
Do miasta Dniepr
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu