Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Dniepr — Sankt Petersburg

Najlepsza oferta

śro, pią
18:15
Czas przejazdu27 h. 15 min
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

21:30
+1 dzień

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

264,70 

Rozkład jazdy autobusów Dniepr — Sankt Petersburg w 2019 roku

We wtorki
13:00
Czas przejazdu28 h. 30 min
+1 dzień

Dniepr

Cyrk, ul. Siczeslawska Naberezhna 33

17:30
+1 dzień

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

272,98 
wto, czw, sob
13:00
Czas przejazdu26 h. 30 min
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

15:30
+1 dzień

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

281,24 
wto, czw, sob
13:00
Czas przejazdu27 h. 30 min
+1 dzień

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

16:30
+1 dzień

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

281,24 
wto, czw, pią, sob
10:50
Czas przejazdu29 h. 10 min
+1 dzień

Dniepr

Nasyp (naprzeciwko hotelu Dnipro), ul. Siczeslawska Nabereszna 33

16:00
+1 dzień

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

283,87 
wto, czw, pią, sob
11:00
Czas przejazdu27 h. 15 min
+1 dzień

Dniepr

Nasyp (naprzeciwko hotelu Dnipro), ul. Siczeslawska Nabereszna 33

14:15
+1 dzień

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

283,87 
We wtorki
12:45
Czas przejazdu26 h. 45 min
+1 dzień

Dniepr

Cyrk, ul. Siczeslawska Naberezhna 33

15:30
+1 dzień

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

283,87 
czw, sob
12:45
Czas przejazdu26 h. 45 min
+1 dzień

Dniepr

Cyrk, ul. Siczeslawska Naberezhna 33

15:30
+1 dzień

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

283,87 
pon, śro
18:15
Czas przejazdu03 h. 15 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

21:30

Sankt Petersburg

С.ПЕТЕРБУРГ, Saint Petersburg

290,32 
czw, sob
13:00
Czas przejazdu28 h. 30 min
+1 dzień

Dniepr

Cyrk, ul. Siczeslawska Naberezhna 33

17:30
+1 dzień

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

291,17 
pon, wto, śro, pią
11:20
Czas przejazdu07 h. 40 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

19:00

Sankt Petersburg

С.ПЕТЕРБУРГ, Saint Petersburg

308,37 
pon, wto, śro, pią
13:00
Czas przejazdu08 h. 30 min

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

21:30

Sankt Petersburg

С.ПЕТЕРБУРГ, Saint Petersburg

308,37 
wto, czw, pią, sob
10:50
Czas przejazdu29 h. 10 min
+1 dzień

Dniepr

Nasyp (naprzeciwko hotelu Dnipro), ul. Siczeslawska Nabereszna 33

16:00
+1 dzień

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

309,36 
wto, czw, sob
12:05
Czas przejazdu29 h. 25 min
+1 dzień

Dniepr

Cyrk, ul. Siczeslawska Naberezhna 33

17:30
+1 dzień

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

309,36 
Popularne kierunki
Z miasta Dniepr
Do miasta Dniepr
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu