Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Czerwonohrad — Gdańsk w 2019 rok roku

śro, sob
01:30
19 godz. 30 min w drodze

Czerwonohrad

Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3

21:00

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

183,43 
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
17:20
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
18:55
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
19:55
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
20:15
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
21:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
śro, sob
01:30
19 godz. 30 min w drodze

Czerwonohrad

Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3

21:00

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

183,43 
01:25
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
Przystanek PPC, Uhryniw
06:30
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:45
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Puławy
Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
12:30
Warszawa
Dworzec autobusowy Zachodni, al. Jerozolimskie 144
15:25
Włocławek
Dworzec autobusowy , ul. Stefana Okrzei 65
16:30
Toruń
Dworzec Toruń Miasto, plac 18 stycznia 4
17:20
Bydgoszcz
Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
18:55
Grudziądz
Dworzec Kolejowy, ul. Dworcowa 38/40
19:55
Starogard Gdański
Dworzec autobusowy, ul. Gdańska 35
20:15
Tczew
Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
21:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
pon, śro, sob
01:30
20 godz. 30 min w drodze

Czerwonohrad

Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3

21:00

Gdańsk

Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12

184,62 
01:30
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad, ul. Sokalska 3
21:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy, ul. 3 Maja 12
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
Popularne kierunki
Do miasta Gdańsk
Z miasta Gdańsk
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!