Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Czerwonohrad — Gdańsk w 2018 rok roku

22:45
Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3
Czas przejazdu 15 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:45+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Dni parzyste
01:30
Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:00
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
01:30
Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3
Czas przejazdu 19 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:00
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy śro, sob
01:30
Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3
Czas przejazdu 20 h. 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
21:00
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
Dni parzyste
22:45
Czas przejazdu 15 h. 00 min
+1 dzień

Czerwonohrad

Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3

13:45
+1 dzień

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

139
22:45
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3
23:15
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
02:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
05:45
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
07:45
Łódź
"Dworzec autobusowy Łódź Kaliska; Al. Włókniarzy 227"
09:55
Toruń
"Dworzec autobusowy; ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24"
10:45
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
13:45
+1 dzień
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • Van Hool EOS
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • "Sokalavtotrans" Ltd.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
01:30
Czas przejazdu 19 h. 30 min

Czerwonohrad

Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3

21:00

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

183
01:30
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uhryniv CP(Ukraine/Poland
"Uhryniv CP(Ukraine/Poland; Uhryniv CP(Ukraine/Poland"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
17:20
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
18:55
Grudziądz
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 38/40"
19:55
Starogard Gdański
"Dworzec autobusowy; ul. Gdańska 35"
20:15
Tczew
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa"
21:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

śro, sob
01:30
Czas przejazdu 19 h. 30 min

Czerwonohrad

Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3

21:00

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

183
01:30
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland); Ustilug checkpoint (Ukraine / Poland)"
06:30
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:45
Lublin
"Przystanek; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Puławy
"Dworzec autobusowy; ul. Lubelska 9"
12:30
Warszawa
"Dworzec autobusowy Zachodni; al. Jerozolimskie 144"
15:25
Włocławek
"Dworzec autobusowy ; ul. Stefana Okrzei 65"
16:30
Toruń
"Dworzec Toruń Miasto; plac 18 stycznia 4"
17:20
Bydgoszcz
"Dworzec autobusowy; ul. Jagiellońska 58"
18:55
Grudziądz
"Dworzec Kolejowy; ul. Dworcowa 38/40"
19:55
Starogard Gdański
"Dworzec autobusowy; ul. Gdańska 35"
20:15
Tczew
"Dworzec autobusowy; ul. Dworcowa"
21:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob
01:30
Czas przejazdu 20 h. 30 min

Czerwonohrad

Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3

21:00

Gdańsk

Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12

185
01:30
Czerwonohrad
Dworzec autobusowy Chervonohrad; ul. Sokalska 3
21:00
Gdańsk
Dworzec autobusowy; ul. 3 Maja 12
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Gdańsk
Z miasta Gdańsk