Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Czerkasy — Korobivka

Najlepsza oferta

Codziennie
16:30
Czas przejazdu56 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

17:26

Korobivka

КОРОБІВКА,

6,57 

Rozkład jazdy autobusów Czerkasy — Korobivka w 2019 rok roku

Codziennie
07:45
Czas przejazdu56 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

08:41

Korobivka

КОРОБІВКА,

6,57 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu56 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

13:56

Korobivka

КОРОБІВКА,

6,57 
Popularne kierunki
Z miasta Czerkasy
Do miasta Czerkasy
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu