Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Czerkasy — Bilozir'ya

Najlepsza oferta

Codziennie
16:55
Czas przejazdu23 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

17:18

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

3,72 

Rozkład jazdy autobusów Czerkasy — Bilozir'ya w 2019 rok

Codziennie
08:30
Czas przejazdu23 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

08:53

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

3,72 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu23 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

10:23

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

3,72 
Codziennie
11:40
Czas przejazdu19 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Nowy, ul. Smilianska 166A

11:59

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

3,81 
Codziennie
05:25
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

05:54

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

3,92 
Codziennie
14:25
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:54

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

3,92 
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu14 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

18:14

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,50 
Poza nie
16:15
Czas przejazdu14 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

16:29

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,59 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu14 min

Czerkasy

ЧЕРКАСИ АС-2, ул. Крупской, 7

17:14

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,59 
Poza czw
07:20
Czas przejazdu39 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

07:59

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,72 
Codziennie
07:55
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

08:24

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,73 
Codziennie
08:25
Czas przejazdu39 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

09:04

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,73 
Codziennie
08:35
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

09:04

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,73 
Codziennie
10:35
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

11:04

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,73 
Codziennie
11:15
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

11:44

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,73 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

13:44

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,73 
Codziennie
13:55
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

14:24

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,73 
Codziennie
15:55
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

16:24

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,73 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu09 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

16:29

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,73 
Codziennie
16:35
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

17:04

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,73 
Poza czw
18:35
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

19:04

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,73 
Codziennie
19:15
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

19:44

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,73 
Codziennie
05:30
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

05:59

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,87 
Codziennie
12:35
Czas przejazdu29 min

Czerkasy

Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7

13:04

Bilozir'ya

БІЛОЗІР'Я,

4,87 
Popularne kierunki
Z miasta Czerkasy
Do miasta Czerkasy
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu