Bilety autobusoweCzelabińsk - Yanshikhovo-Chelly

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Czelabińsk — Yanshikhovo-Chelly

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
17:55
Czas przejazdu58 min
Czelabińsk
Dworzec autobusowy podmiejski, ul. Dworzec 3
18:53
Yanshikhovo-Chelly
Яншихово-Челлы д. / деревня Яншихово-Челлы, Россия, Россия|Чувашская Республика|Красноармейский район
10,52 
Przewoźnik: СТЕПАНОВ Н И ИП
Autobus: фольксваген (19+7), а265су21
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Czelabińsk — Yanshikhovo-Chelly w 2020 roku

Codziennie
08:20
Czas przejazdu58 min
Czelabińsk
Dworzec autobusowy podmiejski, ul. Dworzec 3
09:18
Yanshikhovo-Chelly
Яншихово-Челлы д. / деревня Яншихово-Челлы, Россия, Россия|Чувашская Республика|Красноармейский район
10,52 
Przewoźnik: СТЕПАНОВ Н И ИП
Autobus: фольксваген (19+7), а265су21
Ocena:
Codziennie
10:40
Czas przejazdu58 min
Czelabińsk
Dworzec autobusowy podmiejski, ul. Dworzec 3
11:38
Yanshikhovo-Chelly
Яншихово-Челлы д. / деревня Яншихово-Челлы, Россия, Россия|Чувашская Республика|Красноармейский район
10,52 
Przewoźnik: СТЕПАНОВ Н И ИП
Autobus: фольксваген (19+7), а265су21
Ocena:
Codziennie
12:31
Czas przejazdu58 min
Czelabińsk
Dworzec autobusowy podmiejski, ul. Dworzec 3
13:29
Yanshikhovo-Chelly
Яншихово-Челлы д. / деревня Яншихово-Челлы, Россия, Россия|Чувашская Республика|Красноармейский район
10,52 
Przewoźnik: СТЕПАНОВ Н И ИП
Autobus: фольксваген (19+7), а265су21
Ocena:
Codziennie
15:59
Czas przejazdu58 min
Czelabińsk
Dworzec autobusowy podmiejski, ul. Dworzec 3
16:57
Yanshikhovo-Chelly
Яншихово-Челлы д. / деревня Яншихово-Челлы, Россия, Россия|Чувашская Республика|Красноармейский район
10,52 
Przewoźnik: СТЕПАНОВ Н И ИП
Autobus: фольксваген (19+7), а265су21
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Informacje o trasie autobusu Czelabińsk — Yanshikhovo-Chelly
5
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 58 min.
Szacowany czas podróży
08:20 — 09:18
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:55 — 18:53
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
10 — 11 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami