Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chmielnicki — Narkewyczi

Najlepsza oferta

Codziennie
12:10
Czas przejazdu01 h. 00 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-3, ul. Staromiska 29

13:10

Narkewyczi

ЯСНЕ#,

6,53 

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Narkewyczi w 2019 roku

Codziennie
06:30
Czas przejazdu58 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-3, ul. Staromiska 29

07:28

Narkewyczi

НАРКЕВИЧІ#,

6,68 
Codziennie
10:10
Czas przejazdu58 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-3, ul. Staromiska 29

11:08

Narkewyczi

ЯСНЕ#,

6,68 
Codziennie
15:55
Czas przejazdu01 h. 02 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-3, ul. Staromiska 29

16:57

Narkewyczi

ЯСНЕ#,

6,68 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu58 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-3, ul. Staromiska 29

20:18

Narkewyczi

ЯСНЕ#,

6,68 
Codziennie
08:10
Czas przejazdu51 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-3, ul. Staromiska 29

09:01

Narkewyczi

НАРКЕВИЧІ#,

6,76 
pon, wto, śro, nie
13:55
Czas przejazdu01 h. 04 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-3, ul. Staromiska 29

14:59

Narkewyczi

НАРКЕВИЧІ#,

6,86 
Codziennie
05:27
Czas przejazdu01 h. 06 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-3, ul. Staromiska 29

06:33

Narkewyczi

НАРКЕВИЧІ#,

6,88 
Codziennie
15:05
Czas przejazdu01 h. 07 min

Chmielnicki

Dworzec autobusowy Chmelnitsky-3, ul. Staromiska 29

16:12

Narkewyczi

НАРКЕВИЧІ#,

6,88 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu