Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chmielnicki — Iwano-Frankiwsk

Najlepsza oferta

Codziennie
12:05
Czas przejazdu07 h. 15 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
19:20
Iwano-Frankiwsk
І.ФРАНКІВСЬК,
41,10 
Przewoźnik: ПОДІЛЛЯ-ПЛЮС ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ВАТ
Autobus: БАЗ А 079.23
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Iwano-Frankiwsk w 2019 roku

Codziennie
11:35
Czas przejazdu06 h. 38 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
18:13
Iwano-Frankiwsk
І.ФРАНКІВСЬК,
51,19 
Przewoźnik: КАЛУСЬКЕ ПРАТ
Autobus: М3-ІІІ
Ocena:
Codziennie
06:20
Czas przejazdu06 h. 50 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
13:10
Iwano-Frankiwsk
І.ФРАНКІВСЬК,
52,85 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: БОГДАН А-09212
Ocena:
Codziennie
07:45
Czas przejazdu06 h. 55 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
14:40
Iwano-Frankiwsk
І.ФРАНКІВСЬК,
54,90 
Przewoźnik: ЯРТРАНС ПП
Autobus: М3-ІІІ
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu05 h. 19 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
17:19
Iwano-Frankiwsk
І.ФРАНКІВСЬК,
56,94 
Przewoźnik: ПОДІЛЛЯ ТУР ПП
Autobus: МЕРС-СПРИНТЕР
Ocena:
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu