Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Chmielnicki — Hryts'kiv

Najlepsza oferta

Poza nie
10:20
Czas przejazdu01 h. 54 min
Chmielnicki
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ 3, л. Примакова, 29
12:14
Hryts'kiv
ГРИЦЬКІВ+,
16,80 
Przewoźnik: МИШКО О.В.
Autobus: М-ІІ
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Chmielnicki — Hryts'kiv w 2019 roku

Poza pią
05:25
Czas przejazdu02 h. 02 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
07:27
Hryts'kiv
ГРИЦЬКІВ+,
17,49 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: МЕРСЕДЕС 22
Ocena:
Codziennie
13:15
Czas przejazdu02 h. 07 min
Chmielnicki
Dworzec autobusowy Centralny, Vinnytske szosa 23
15:22
Hryts'kiv
ГРИЦЬКІВ+,
17,49 
Przewoźnik: ЧЕМЕРОВЕЦЬКЕ ВАТ
Autobus: МЕРСЕДЕС 22
Ocena:
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu