Rozkład jazdy PKS Bydgoszcz – Kropyvnytskyi

14:30
20:00
13 paź
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
PKS „Kropyvnytskyi”, Highway Alexandria; dom 1
183,05
14:30
12 paź
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ulica Jagiellońska 58, st. 16
15:35
Toruń
16:40
Włocławek
18:35
Łódź
20:30
Warszawa
23:15
Lublin
02:50
Jahodyn checkpoint (Ukraine/Poland)
05:50
Łuck
07:15
Równe
09:00
Nowogród Wołyński
10:25
Żytomierz
13:15
Kiev
14:00
Boryspol (airport)
17:00
Cherkasy
18:30
Kamianka
20:00
13 paź
Kropywnyćkyj
PKS „Kropyvnytskyi”, Highway Alexandria; dom 1
  • Autobus
  • SETRA S 215 HD
14:30
20:00
13 paź
Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58 st.17
Kino "Gwiazda", Ulica Wielka perspektywa; Dom 27
190,00
14:30
12 paź
Bydgoszcz
Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58 st.17
20:00
13 paź
Kropyvnytskyi
Kino "Gwiazda", Ulica Wielka perspektywa; Dom 27
Popularne kierunki
Z miasta Bydgoszcz
Do miasta Bydgoszcz

Wykorzystujemy informacje zapisane w plikach "Cookies" w celach reklamowych i statystycznych, a także aby adaptować nasze strony do indywidualnych potrzeb naszych Użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "Cookies" w swojej przeglądarce. Zmiana ustawień może ograniczyć funkcjonalność strony.