Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Brno — Berlin

Najlepsza oferta

Poza czw i nie
10:20
Czas przejazdu07 h. 55 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
18:15
Berlin
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Mazurenallee 4-6
85,75 
Przewoźnik: Arda Tur
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Brno — Berlin w 2019 roku

Codziennie
02:10
Czas przejazdu07 h. 30 min
Brno
Dworzec Autobusowy Benesova, ul. Benešova 21
09:40
Berlin
Stacja kolejowa Sudkreuz, General-Pape-Strase
133,30 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
pon, śro
02:00
Czas przejazdu09 h. 30 min
Brno
Dworzec autobusowy Zwonarka, ul. Zvonarka 411
11:30
Berlin
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Mazurenallee 4-6
173,25 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Brno
Do miasta Berlin
Do miasta Brno
Z miasta Berlin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu