Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Boryspol — Suwałki w 2019 rok roku

wto, pią, nie
18:00
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

miejsce lądowania sprawdzane menedżera, +380669330303; +380689330303; +380739330303

13:40
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

243,85 
17:50
Boryspol
Boryspol, Boryspol
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
09:25
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
11:00
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
11:40
Białystok
Dworzec autobusowy Biacomex, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
13:05
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
13:40
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, pią, nie
18:00
19 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

13:40
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b

243,85 
17:55
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
Dworzec autobusowy Vydubyczi, metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10
21:00
Żytomierz
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 93
22:15
Nowogród Wołyński
Dworzec autobusowy Novograd Wołyń, ul. Shevchenka 45
23:45
Równe
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kijowska 40
00:55
Łuck
Dworzec autobusowy Łuck, ul. Koniakina 39
02:05
Włodzimierz Wołyński
Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński, ul. Danyla Galytskoho 14
02:25
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
03:00
Uściług
Przystanek PPC, Ustyluh
06:00
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
07:25
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
08:55
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
09:25
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
11:00
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
11:40
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
13:05
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
13:40
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
Punkty pośrednie (15)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Boryspol
Do miasta Suwałki
Do miasta Boryspol
Z miasta Suwałki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży