Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Boryspol — Suwałki w 2019 rok roku

18:00
miejsce lądowania sprawdzane menedżera; +380669330303; +380689330303; +380739330303
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:00
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
Czas przejazdu 19 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
18:00
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
Czas przejazdu 20 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:40+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, pią, nie
18:00
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Boryspol

miejsce lądowania sprawdzane menedżera; +380669330303; +380689330303; +380739330303

13:40
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b

238
18:00
Boryspol
miejsce lądowania sprawdzane menedżera; +380669330303; +380689330303; +380739330303
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
09:25
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
11:00
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
11:40
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
13:05
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
13:40
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, pią, nie
18:00
Czas przejazdu 19 h. 40 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

13:40
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b

238
18:00
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
18:40
Kijów
"Dworzec autobusowy Vydubyczi; metro Vydubychi; ul. Naberezhno-Pecherska doroga 10"
21:00
Żytomierz
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 93"
22:15
Nowogród Wołyński
"Dworzec autobusowy Novograd Wołyń; ul. Shevchenka 45"
23:45
Równe
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kijowska 40"
00:55
Łuck
"Dworzec autobusowy Łuck; ul. Koniakina 39"
02:05
Włodzimierz Wołyński
"Dworzec autobusowy Wołodymyr-Wołyński; ul. Danyla Galytskoho 14"
02:25
Nowowołyńsk
"Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6"
03:00
Uściług
"Przystanek PPC; Ustyluh"
06:00
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
07:25
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
08:55
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
09:25
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
11:00
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
11:40
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
13:05
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
13:40
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu 20 h. 40 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

13:40
+1 dzień

Suwałki

Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b

251
18:00
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:40
+1 dzień
Suwałki
Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Boryspol
Do miasta Suwałki
Do miasta Boryspol
Z miasta Suwałki
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!