Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Basel — Freyburg

Najlepsza oferta

W poniedziałki
11:50
Czas przejazdu01 h. 10 min

Basel

Dworzec Autobusowy, Meret Oppenheim-Strasse

13:00

Freyburg

Przystanek, Hornusstrasse 16

15,71 

Rozkład jazdy autobusów Basel — Freyburg w 2019 rok

W poniedziałki
11:00
Czas przejazdu01 h. 15 min

Basel

Dworzec Autobusowy, Meret Oppenheim-Strasse

12:15

Freyburg

Przystanek, Hornusstrasse 16

20,10 
pon, pią
19:00
Czas przejazdu01 h. 10 min

Basel

20:10

Freyburg

26,33 
Popularne kierunki
Z miasta Basel
Do miasta Freyburg
Do miasta Basel
Z miasta Freyburg
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu